MediaPolsatZapowiedzi TV

Czwarta edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 30 sierpnia

Czas na kolejną odsłonę najgorętszego reality show w Polsce na antenie Telewizji POLSAT. Nowi single, nowa willa i jeszcze więcej miłosnych przygód. To oznacza istny rollercoaster emocji! Uczestnikom i uczestniczkom – tak jak we wcześniejszych trzech edycjach – towarzyszyć będzie prowadząca Karolina Gilon. Czwarta edycja „Love Island. Wyspa Miłości” od 30 sierpnia w Polsacie i serwisie Polsat Box Go.

 

Miłosne uniesienia w nowej willi

Uwielbiany przez widzów format „Love Island. Wyspa Miłości” już po raz czwarty na antenie Polsatu. Do zupełnie nowej, luksusowej willi przyjadą spragnieni miłosnych uniesień uczestnicy. Na miejscu czekają na nich gry i zabawy, które mają sprawić, że Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. To będzie walka o miłość i wielkie pieniądze! Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych!

Narodziny miłości pod okiem kamer

Od 30 sierpnia widzowie przez sześć kolejnych tygodni będą śledzić rodzące się uczucia i namiętności między uczestnikami show. Pierwsze pocałunki, spojrzenia w oczy, romantyczne randki – to wszystko nieustannie rejestrować będzie kilkadziesiąt kamer. Mieszkańcy willi pozbawieni telefonów, dostępu do internetu i kontaktu ze światem zewnętrznym będą poznawać się i tworzyć pary, a pojawiający się nowi uczestnicy i niespodziewane przeparowania w kręgu ognia gwarantują ciągłą zmianę miłosnych układów na Wyspie Miłości.

Szczęśliwe związki po programie

Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji i prawdziwych romansów! Magdę i Igora z drugiej serii, czy Piotra i Walerię oraz Caroline i Mateusza z trzeciego sezonu połączyło gorące uczucie i wciąż tworzą szczęśliwe związki. Teraz czas na kolejną grupę singli, której randkowe zmagania będzie śledzić cała Polska!

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem dedykowanej, darmowej aplikacji mobilnej mają realny wpływ na rozwój wydarzeń w willi. W rękach widzów są proste wybory, na przykład kto wybierze się na randkę, jak i te najpoważniejsze – zdarza się, że to właśnie oni decydują o tym kto powinien opuścić program. Użytkownicy mają stały dostęp do ekskluzywnych materiałów, niepublikowanych treści i ciekawostek o swoich ulubionych uczestnikach. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są, cieszące się ogromnym zaangażowaniem użytkowników, social media programu, które obecnie śledzi ponad 263 tysiące fanów.

Bogate w kontent profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń bardzo zaangażowanej społeczności. Chcąc zaspokoić głód informacji fanów programu przygotowaliśmy mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu, będzie można zobaczyć tylko na profilach społecznościowych „Love Island. Wyspa miłości”.

Czwarta edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *