DVB-TMediaZapowiedzi TV

Nowość Czwórki „Troje pod przykrywką” od 5 września

Najnowszy serial Czwórki, „Troje pod przykrywką”, zadebiutuje na antenie 5 września. Premierowe odcinki nowej produkcji będzie można oglądać w niedziele o godz. 20.00.

 

„Troje pod przykrywką” to komedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Historia rozpoczyna się, gdy dwaj śmieciarze, Marek i Staszek Gawlikowie, przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną Karolinę Drzazgę, z którą przyjdzie im przeprowadzić wiele brawurowych i szalonych misji. Działając pod przykrywką, bohaterowie będą musieli się sprawdzić we wcielaniach, o jakich im się nie śniło – od biskupa czy golfisty po chemika mafii, członka gangu motocyklowego i handlarza bronią, od farmerów i pszczelarzy po bawarskich śpiewaków ludowych.

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”) oraz znani z hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”) i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”). Obok nich zobaczymy m.in. Mirosława Kropielnickiego („Znaki”), Barbarę Jonak („Król”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Trojga pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *