D-Link zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Awards za wyjątkowe projekty produktów

D-Link, globalny lider w inteligentnym monitoringu i rozwiązaniach sieciowych, otrzymał nagrodę Red Dot Award, przyznaną dwóm kamerom monitoringu wizyjnego – mydlink Full HD Wi-Fi z funkcją pochyłu i obrotu (DCS-8526LH) oraz panoramicznej zewnętrznej kamery 2K QHD Wi-Fi (DCS-8635LH).

 

W tym roku kamery DCS-8526LH oraz DCS-8635LH doceniono za innowacyjne rozwiązanie, funkcjonalność oraz wysoką jakość w kategorii Product Design. Red Dot Award to prestiżowe wyróżnienie przyznawane najlepszym koncepcjom produktów, komunikacji oraz projektów.

– Nagroda to dowód naszego zaangażowania w tworzenie technologii, która charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością. We wszystkich tworzonych przez nas produktach, projekt jest równie ważny, jak niezawodność i wydajność. Dlatego szczególnie cieszy nas, że jesteśmy tak postrzegani
skomentował Kevin Wen, President of D-Link Europe.

Zaprezentowana w tym roku kamera DCS-8526LH wyposażono w matrycę Full HD 1080p z funkcją obrotu i pochyłu. Jedna kamera umożliwia szczegółowy monitoring całego pomieszczenia, a funkcja Panorama View Angle Selection pozwala szybko skierować obiektyw kamery na wybrany obszar.

Co więcej, funkcja Auto Motion Tracking zapewnia automatyczny obrót i pochylenie umożliwiające śledzenie obiektów znajdujących się w ruchu. W środowiskach wymagających podłączenia kablem, można skorzystać z portu Ethernet.

Natomiast kamera DCS-8635LH, która trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, umożliwia prowadzenie szczegółowego monitoringu w dużej rozdzielczości zapewniającego ochronę domów i małych biur. Wodoodporny model DCS-8635LH z obudową klasy IP65 zapewnia obraz w bardzo dużej rozdzielczości 2K QHD, a dzięki zaawansowanej funkcji obrotu podgląd w 360 stopniach.

Zaawansowane funkcje takie, jak wykrywanie osób, rozpoznawanie twarzy śledzenie ruchu, wykrywanie zbitej szybki, jak też syrena umożliwiająca odstraszanie intruzów, pozwala lepiej chronić domy.

http://www.dlink.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *