Da Vinci dołącza do sieci Vectra

Kanał Da Vinci podpisał umowę dotyczącą jego dystrybucji z jednym z największych operatorów sieci telewizji kablowej w Polsce – Vectrą.
 

 
„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że operator zauważył i docenił zmiany, które wprowadziliśmy w Da Vinci w ostatnich miesiącach: Nową ramówkę kanału, pierwszą lokalną produkcję, nowoczesną oprawę i jakość HD. Okres 5 lat, na jaki podpisaliśmy umowę, jest dla nas dowodem wiary operatora w potencjał naszego kanału. ” powiedział szef kanału w Polsce Grzegorz Płaza.

„Cieszymy się, że Da Vinci pojawi się w wiosennej ofercie programowej Vectry. Nasi abonenci otrzymają dostęp do przyjaznej, inspirującej  i niepozbawionej elementów rozrywki edukacji dla całej rodziny”
powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.
Kanał Da Vinci będzie nadawany od 21 marca na pozycji 402 w sieci kablowej TV Vectra w pakiecie platynowym. W okresie od 21 marca do 5 kwietnia operator odkodowuje dostęp do kanału dla wszystkich swoich abonentów.
Obok kanału Da Vinci w ofercie sieci Vectra znajdzie się także kolekcja VOD przygotowana przez nadawcę, zawierająca jego najbardziej popularne programy .


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *