Da Vinci zmienia oprawę graficzną bloku wieczornego (wideo)

Od 15 października kanał edukacyjny Da Vinci zmienił oprawę graficzną wieczornego bloku programowego – Da Vinci Learning, w którym nadaje programy dokumentalne i filmy popularno-naukowe dla całej rodziny. Nowa oprawa koresponduje z oprawą bloku porannego i popołudniowego, która została zmieniona w zeszłym roku.

 

 

 

 

Da Vinci wprowadza też nowe programy w jesiennej ramówce, m.in.: Dwuczęściowy dokument o badaniu góry lodowej – „Operacja Góra lodowa;  Niezwykły, trzyczęściowy program o życiu płodowym człowieka „Odliczanie do narodzin” oraz prezentujący zaskakujące pomysły na temat nowoczesnego żywienia „Pożywienie jutra”.

 

 

O Da Vinci Media GMBH

Firma medialna z siedzibą w Berlinie tworząca kanał telewizyjny Da Vinci z pasmem programowym Da Vinci Kids – nadającym programy edukacyjno – rozrywkowe  dla dzieci i pasmem dla dorosłych – Da Vinci Learning – nadającym dokumenty popularnonaukowe oraz aplikację Da Vinci Kids na systemy iOS i Android z edukacyjną rozrywką dla dzieci.

Kanał jest dostępny na ponad 90 obszarach  Europy Centralnej i Wschodniej, w Rosji, Afryce i Azji w 18 wersjach językowych. Założony w 2007r, dziś nadający dla blisko 40 milionów widzów inspirujące programy edukacyjne z całego świata dla dzieci i dorosłych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *