MediaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale Da Vinci i serwisie Da Vinci Kids

Przedstawiamy ofertę programową na miesiąc grudzień dla kanału Da Vinci i serwisu Da Vinci Kids.

 

Rysuj na 100 sposobów (26×5 minut)
od 5 grudnia – od poniedziałku do piątku o 17:45
Zakres: kreatywność

Dzięki programowi „Rysuj na 100 sposobów” obudzisz w sobie artystę! W każdym odcinku poznasz inną technikę rysowania lub malowania, idealną dla doświadczonych twórców, którzy chcą się sprawdzić, ale także dla początkujących, którzy nigdy nie trzymali pędzla w dłoni. Od technik 3D do autoportretów, odkryjesz nieskończoną gamę interpretacji i przedstawień domowych dzieł sztuki.

„Rysuj na 100 sposobów” obejrzysz od 5 grudnia w Da Vinci.

NOWE ODCINKI

Zróbże to dobrze
W piątki o 17:15

Bardzo zabawny serial prowadzący przez zakręcone dzieciaki, każdy z inną historią i lekcjami życiowymi. Poznacie świetne i praktyczne porady w najróżniejszych dziedzinach, od plastyki, przez gotowanie, po… psikusy.

Błękitna Głębia. Cuda Trójkąta Koralowego
W niedziele o 20:00

Trójkąt Koralowy, tropikalny obszar położony na Oceanie Spokojnym, to podwodny raj, który odznacza się największą morską bioróżnorodnością na Ziemi! Zanurzcie się w tym barwnym, wspaniałym podwodnym ekosystemie, aby odkryć ponad sto gatunków ryb i skorupiaków.

WYDANIA SPECJALNE

Zmyślne Święta
W soboty i niedziele, od 3 do 25 grudnia w godzinach 14-15:30

Nadchodzi czas gorącej czekolady, ciepłych swetrów i pięknych ozdób! Zakasajcie rękawy i oglądajcie Zmyślne Święta, aby poznać nasze domowe wyroby. Dzieci grzeczne i te mniej, bez różnicy, mogą oglądać radosne świąteczne programy przez cały miesiąc w Da Vinci!

PROGRAMY

Prezentownik
W soboty o 14:00

Od kartek świątecznych po pakowanie prezentów, ta Gwiazdka będzie wyjątkowa! W „Prezentowniku” poznasz garść genialnych pomysłów na to, jak zrobić własne upominki i bożonarodzeniowe ozdoby.

Cuda spod palca: wydanie gwiazdkowe
ORYGINALNA PRODUKCJA DA VINCI, PREMIERA TYLKO U NAS
W niedziele o 14:00

„Cuda spod palca” to radość z tworzenia małych cudeniek z modeliny i zwykłych domowych przedmiotów. Tu nie chodzi o perfekcjonizm, tylko o kreatywność i chęć zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *