MediaViaplayZapowiedzi TV

Damian Janikowski w finałowym odcinku programu Fort Boyard!

Dotychczas widzowie znali Damiana Janikowskiego przede wszystkim jako znakomitego sportowca. Najnowszy odcinek programu ‘Fort Boyard Polska’ ukazuje jego odmienne oblicze. Już w najbliższy piątek, 21 października Damina Janikowski, wraz z grupą innych gwiazd showbusinessu stanie przed niecodziennymi wyzwaniami i ekstremalnymi zadaniami w murach odległej francuskiej fortecy. Czy w programie zawodnik KSW poradzi sobie równie dobrze jak w oktagonie? Ostatni odcinek drugiego sezonu ‘Fort Boyard Polska’ już w ten piątek tylko na platformie Viaplay!

 

W pierwszym odcinku popularnego programu widzowie mogli już zobaczyć innych zawodników organizacji KSW, Patryka Kaczmarczyka i Daniela Rutkowskiego. Damian Janikowski o swoich wrażeniach z udziału w programie opowiedział podczas gali KSW’73. Sportowiec reprezentował drużynę pomarańczowych wspólnie z liderem zespołu Boys Marcinem Millerem oraz influencerką Angeliką ‘Littlemooonster96’ Muchą. W przeciwnej drużynie wystąpił aktor i prezenter Piotr Gąsowski, gimnastyczka, dziennikarka i prezenterka Mariola Bojarska-Ferenc oraz aktor Jakub Zdrójkowski.

W ostatnim odcinku widzowie zobaczą zaciętą walkę, wiele nieprzewidywalnych konkurencji i ogromną dawkę niepowtarzalnych emocji. Piotr Gąsowski wybierze się do fortowego kasyna, Mariola Bojarska-Ferenc stawi czoła wirującej pralni a Damian Janikowski zaprezentuje profesjonalne podejście do zabawy ‘podłoga to lawa’, oraz sprawdzi swoje siły w walce z wysokością… i z Jakubem Zdrójkowskim. Z kolei Angelika ‘Littlemooonster96’ Mucha zmierzy się z wymagającymi łamigłówkami.

W poprzednich odcinkach, które są już dostępne na platformie Viaplay, widzowie mogą zobaczyć Sandrę Kubicką, Julię ‘Maffashion’ Kuczyńską, Maćka Musiała, Damiana ‘Stiflera’ Zduńczyka, Dominikę Gwit, Ewę Minge, Marię Sadowską, Edytę Herbuś, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką, Michała Milowicza, Michała Piróga, Tomasza Barańskiego, Daniela Rutkowskiego, Agnieszkę Kaczorowską, Tomasza Jacykowa, Joannę Jabłczyńską, Romę Gąsiorowską, Tomasza Stockingera, Grażynę Wolszczak, Joannę Moro, Aleksandra Barona i wiele innych gwiazd polskiego show-businessu.

To już drugi sezon ‘Fort Boyard Polska’ emitowany wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Zgodnie z zasadami programu zwycięskie drużyny wszystkich odcinków przekazywały równowartość zdobytego podczas swoich zmagań złota z fortowego skarbca na wybraną akcję charytatywną. To również kolejny raz, gdy realizacją programu zajął się czołowy polski producent telewizyjny – Endemol Shine Polska.

W nadchodzących miesiącach na Viaplay pojawią się również inne produkcje z gatunku non-scripted, w tym reality show ‘Powerwomen Polska’, w którym wystąpią popularne kobiety sukcesu, takie jak projektantka Gosia Baczyńska oraz ikona polskiej muzyki i właścicielka wytwórni Kayah. Ponadto platforma rozpoczęła zdjęcia do dwóch produkcji fabularnych: serialu ‘Morderczynie’ inspirowanego bestsellerem Katarzyny Bondy oraz komedii obyczajowej ‘Klątwa’ w reżyserii Tomasza Koneckiego. Viaplay Group jest również koproducentem filmu ‘Kos’.

Oprócz oryginalnych produkcji platforma oferuje szeroki dostęp do popularnych na całym świecie filmów i seriali, reality shows realizowanych przez Hayu (‘Z kamerą u Kardashianów’, ‘Real Houseviwes’, ‘Below Deck’ i wiele innych i treści dla dzieci. Viaplay jako jedyna platforma streamingowa w Polsce oferuje pełen dostęp do transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych, m.in. meczów Premier League, Bundesligi, gal KSW, meczów NHL, a wkrótce także wyścigów Formuły 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *