Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Darmowe 3 GB w ramach „Happy Fridays” od T-Mobile

Piątkowe prezenty dla klientów T‑Mobile to już tradycja, a bonusami, które cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników, są bez wątpienia darmowe gigabajty. Nie inaczej było i w ostatnim tygodniu, kiedy po bezpłatną paczkę 7 GB, promowaną przez Roberta Lewandowskiego, sięgnęło blisko pół miliona klientów T‑Mobile. W tym tygodniu użytkownicy magentowego operatora mogą liczyć na kolejne gigabajty – od piątku 11 września w aplikacji “Mój T Mobile” będzie czekać na nich kolejna paczka 3 GB bezpłatnego internetu.

 

Mobilnego internetu nigdy za wiele – czy to do słuchania podcastów w czasie drogi do pracy, czy do oglądania seriali na Netflixie lub śledzenia bieżących newsów na portalach informacyjnych. Według raportu UKE blisko 92 proc. użytkowników posiada dostęp do internetu mobilnego1. Aby nie musieć się ograniczać i przyjemnie z niego korzystać, T‑Mobile w kolejnym już tygodniu oferuje swoim klientom indywidualnym darmowy pakiet 3 GB w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays”.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800 od piątku 11 września do niedzieli 13 września do końca dnia. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do dnia wystawienia faktury.

Dodatkowe informacje o tej oraz innych akcjach „Happy Fridays” można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

https://uke.gov.pl/akt/badania-konsumenckie-2019,286.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *