UPC wprowadza kolejne marki smartfonów do oferty komórkowej

UPC Polska ponownie poszerza asortyment urządzeń dostępnych w ofercie komórkowej, by jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów. Do portfolio operatora dołączają nowe smartfony popularnych marek – Xiaomi oraz Apple.

 

Dotychczas klienci UPC Polska, którzy zdecydowali się na zakup jednego ze smartfonów z portfolio operatora, mogli wybierać spośród szerokiej oferty marki Samsung – m.in. Galaxy M21 oraz Galaxy A41, dostępnych od lipca tego roku. Już teraz dołączyły do nich kolejne nowoczesne urządzenia – Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi Note 9 oraz Iphone SE. Wybrane smartfony w ofercie UPC dostępne są z atrakcyjnymi rabatami dla abonentów, wszystkie zakupić można także w 24 ratach 0%.

Wraz z nowoczesnymi smartfonami, abonenci usług komórkowych od UPC Polska mogą wybrać jeden z atrakcyjnych planów taryfowych SMART, COMFORT oraz VIP – każdy z nich dostępny jest z umową bez zobowiązania czasowego lub w umowie na 12 miesięcy. W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł.

Poznaj bliżej ofertę komórkową oraz smartfony dostępne w ofercie UPC Polska: https://www.upc.pl/telefon/uslugi-komorkowe/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *