Internet & Gry

Darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik

Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców.

 

Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmowa, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.

W budynku Centrum transmisja danych do routerów odbywa się poprzez światłowód Plusa, a na przylegającym do budynku terenie Parku Odkrywców poprzez sieć LTE Plus. Wykonawcą i świadczącym usługę Internetu Wi-Fi jest firma Yoberi, która jest również dostawcą i producentem systemu wildfish 3.0 odpowiadającego za zarzadzanie i bezpieczeństwo sieci.

Strefy darmowego Wi-Fi powstały na zlecenie i są finansowane przez sieć Plus, która jest Partnerem Wspierającym Centrum Nauki Kopernik prawie od początku jego działalności.

Jeden komentarz do “Darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik

  • Jak kto się tam wybiera, to świetnie to Plus wymyślił. A poza tym wydaje mi się, że Plus już kiedyś coś takiego organizował w Centrum Nauki Kopernik (btw, polecam bardzo wizytę w tym miejscu).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *