MediaTVPZapowiedzi TV

„Dawne grzechy” w Teatrze Telewizji

Kamila Baar, Adam Woronowicz, Tomasz Karolak i Jan Frycz na scenie Teatru Telewizji. „Dawne grzechy” w reżyserii Krzysztofa Langa to zabawna sztuka pełna zaskakujących zwrotów akcji – spektakl trzyma w napięciu do ostatnich minut!

 

 

Zabawny scenariusz, napisany zgodnie z kanonem tego gatunku, daje aktorom możliwość zbudowania interesujących ról, a widzom zapewnia błyskotliwą rozrywkę.

Gra jest emocjonująca do samego, absolutnie nieprzewidywalnego końca. Niezwykłe tempo akcji i zmieniający się jak w kalejdoskopie bohaterowie utrzymują widza w stałym napięciu. Autor zręcznie zbija z tropu i zaskakuje nas śmiałymi rozwiązaniami dramaturgicznymi.

Dwaj mało znaczący londyńscy gangsterzy, George (Adam Woronowicz) i Lennie (Tomasz Karolak), postanawiają radykalnie odmienić swoje życie. W tym celu porywają córkę bogatego przedsiębiorcy (Kamila Baar). Zamożny ojciec otrzymuje ofertę – córka w zamian za znaczną sumę pieniędzy. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem aż do momentu, kiedy dziewczyna przekonuje Lenniego, którego cechuje pewna umysłowa ociężałość, aby pomógł jej uciec. Uwolnienie Charlotte rozpoczyna ciąg zaskakujących zdarzeń, w których nikt nie jest tym, kim się wydawał być do tej pory. Śledztwo prowadzi detektyw Crichton (Jan Frycz).

Kobra w Teatrze Telewizji – „Dawne grzechy”. Poniedziałek, 20 listopada, godzina 20:25. TVP1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *