DDTVN: Debiut Ohme i Chajzera już jutro! (wideo)

Nowi prowadzący (już 6 września!), nowe studio, nowa godzina, nowa oprawa! Dzień Dobry TVN jesienią wraca z nową dawką energii! Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Wystarczy kubek z kawą – wyjątkowe towarzystwo zapewniamy my!

 

 

 

 

Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany! Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Znane i lubiane duety będą codziennie witać widzów wcześniej, bo już od 7:30. Pierwsze wspólne wydanie Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera już 6 września!

Miniony sezon w Dzień Dobry TVN przyniósł wiele nowości – zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler. Jako wiodący program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów.

Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach. Z Ewą Mierzejewską pokażemy pomysły na odmianę wystroju mieszkania, z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko), Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie, z Qczajem poradzimy jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę a wspólnie z Łukaszem Skopem doradzimy jak dbać o ogród!

W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał poszukiwał będzie sposobów jak za niewielkie pieniądze zwiedzać odległe destynacje. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji. O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński a Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo!

 

W piątek w Dzień Dobry TVN

W piątek w Dzień Dobry TVN ??Filip Chajzer i Gosia Ohme po raz pierwszy w roli prowadzących #DzieńDobryTVN ???? Gorąca aktorska para ? Borys Szyc, jako Piłsudski i Magdalena Boczarska w roli jego żony ??? Nie zabraknie kontrowersyjnych tematów ❗ Lekarz, który zmniejszył żołądek Tomaszowi Sekielskimu – dr Wiesław Pesta ?⚕? Przystojniak ze Szkocji – James McAvoy ? tym razem w horrorze a nie w sexi kitlu.? Włączcie Dzień Dobry TVN o 7:30 ?Koniecznie bądźcie z nami ❣

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN Czwartek, 5 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *