Debiut nowego monitora AOC AGON na Intel Extreme Masters

24 i 25 lutego w katowickim Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters w grze Dota 2, a od 2 do 4 marca – w tytułach StarCraft II oraz Counter-Strike: Global Offensive. Odwiedzający będą mogli podziwiać swoich ulubionych graczy w ferworze walki, jak i zobaczyć na stoiskach sprzęt gamingowy, w tym debiutujący monitor AOC z serii AGON.
 

 
Pojedynki w Counter-Strike: Global Offensive podczas IEM będą po raz pierwszy w historii zaliczane do najbardziej prestiżowej rangi Major. Pośród zespołów walczących o pulę nagród w wysokości 500 000 USD znajduje się sponsorowana przez AOC drużyna G2 Esports. W ramach przygotowań do zawodów jej członkowie intensywnie trenowali na monitorach AOC AG251FZ. Jest to model o odświeżaniu obrazu na poziomie 240 Hz i czasie reakcji 1 ms.
Podczas IEM 2018 zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie AG352UCG6 Black Edition. Jest to ulepszona wersja modelu AG352UCG. Zwiększono w nim częstotliwość odświeżania obrazu ze 100 Hz do 120 Hz oraz kontrast statyczny z 2000:1 do 2500:1. Pozostałe parametry techniczne – przekątna 35 cali, typ zakrzywionej matrycy MVA o formacie 21:9, rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli, czy wsparcie dla NVIDIA G-SYNC pozostały bez zmian. Ponadto stopa nowego monitora jak i wieszak na słuchawki zmieniły kolor ze srebrnego na czarny.
Najnowszy monitor AOC będzie do zobaczenia na terenie hali MCK na stoisku Alsen (stanowisko B2). Na krótką pogawędkę i rozdanie autografów pojawi się na nim również drużyna G2 Esports.
Monitory dla graczy od AOC będą także obecne na stoisku Corsair / AOC (stanowisko A7), z możliwością zakupu na miejscu w sklepie Komputronik.
Dla odwiedzających stoiska Alsen jak i Corsair / AOC będą organizowane konkursy, w których będzie można wygrać m.in. monitory.
Dostępność
Planowana data wprowadzenia do sprzedaży AG352UCG6 Black Edition to maj br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *