Debiutują myPhone Halo Q i Halo Q+ (wideo)

Marka myPhone, która swoją popularność zawdzięcza telefonom klasycznym i dla seniorów, wprowadziła właśnie ciekawe modele myPhone Halo Q i Halo Q+ (wariant z 3G). Obydwie komórki z ekranem 2,8 cala, posiadają duże klawisze, pojemną baterią 1400 mAh oraz stację ładującą z opcją odnajdywania słuchawki. Czy to idealne telefony dla seniora?

 

Polskie społeczeństwo starzeje się – według wyników analiz za ok. 10 lat co czwarty Polak będzie seniorem. Można zaryzykować stwierdzenie, że już wtedy właściwie wszyscy będą korzystać ze smartfonów, ale teraz wiele spośród dojrzałych wiekiem osób wciąż korzysta z tradycyjnych telefonów z klawiszami. Z tego względu, propozycja myPhone wydaje się dla tradycjonalistów całkiem dobrym wyborem. Dlaczego? Nowe modele polskiej marki posiadają wiele rozwiązań, dzięki którym ich użytkowanie jest prostsze i wygodniejsze, niż zwykłych klasyków.

Przede wszystkim telefony myPhone Halo Q i Halo Q+ zostały wyposażone w sporych rozmiarów ekran 2,8’’ zapewniający dużą czytelność oraz wygodne klawisze, dzięki którym nie sposób już pomylić przycisku lub cyfry. Gdy dodamy do tego intuicyjne, obrazkowe menu, telefony sprawiają wrażenie naprawdę przyjemnych w obsłudze.
Efekt ten potęguje stacja ładująca dołączona do zestawu. Z jej pomocą, myPhone Halo Q i Q+ łączy najlepsze funkcje telefonu stacjonarnego i komórki – w domu można trzymać słuchawkę w stacji, gdy jednocześnie się ładuje, a przy wyjściu zabrać ją ze sobą. A w razie, gdyby telefon się zawieruszył, opcja szybkiego odnajdywania słuchawki pomoże go znaleźć. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który uruchomi w telefonie dźwięk informujący o jego położeniu.

 

 

Ponadto, dla bezpieczeństwa telefony są wyposażone w programowalny przycisk SOS. Po przypisaniu do niego numeru lub ustawieniu wiadomości, wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie / wysłać sms do konkretnej osoby. Jest to bardzo pomocne dla osób, które chorują i w nagłych wypadkach.

Poza tym, zarówno myPhone Halo Q, jak i Halo Q+ są wyposażone w aparat 2 Mpx, dzięki któremu utrwalimy ważne momenty życia. Wykonane fotografie znajomych można wykorzystać do ustawienia fotokontaktów, co również stanowi dodatkowy atut.

Ponadto, model myPhone Halo Q+ jest wyposażony w modem 3G umożliwiający korzystanie z przeglądarki www, skrzynki e-mail i wysyłanie MMS-ów.

Z kolei za długi czas działania telefonów na jednym cyklu ładowania odpowiada pojemna bateria 1400 mAh. Zapewnia ona działanie telefonu w stanie czuwania nawet do 20 dni albo do 6 godzin ciągłych rozmów.

Dla wygodniejszej obsługi telefony posiadają także: DualSIM, Bluetooth, latarkę, radio FM i MP3 oraz slot na kartę microSD do 32 GB, aby zwiększyć pamięć urządzenia na wszelkie pliki.
Wysoką jakość, ładny wygląd i funkcjonalność telefonów potwierdza Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2018, przyznane dla myPhone w kategorii „Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”.

Modele myPhone Halo Q oraz Halo Q+ wyceniono odpowiednio na: 149 zł i 229 zł.

Więcej o modelach na: https://www.myphone.pl/product/myphone-halo-q-plus/ oraz na https://www.myphone.pl/product/myphone-halo-q/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *