PolsatSport w TV

Derby Moskwy: Dynamo – Spartak. Transmisja w Polsacie Sport

Po roku przerwy ponownie dojdzie do moskiewskiej rywalizacji Dynama ze Spartakiem. Ci pierwsi wracają do Premier Ligi po sezonie spędzonym na zapleczu ekstraklasy i od razu zmierzą się z mistrzem kraju.

 

 

Po raz ostatni Dynamo i Spartak mierzyły się w najwyższej klasie rozgrywkowej w maju 2016 roku. Wtedy Biało-Niebiescy walczyli o ligowy byt, a porażka z lokalnym rywalem 0:3 zapoczątkowała ich fatalną serię czterech przegranych z rzędu. Zła passa zakończyła się spadkiem założonego w 1923 roku klubu. Banicja trwała na szczęście dla Dynama tylko rok, bowiem spadkowicz wygrał w cuglach ligę i wrócił do Premier Ligi.

W pierwszej kolejce nowego sezonu zespół Dynama czeka jednak nie lada wyzwanie, bowiem rywalem będzie mistrz kraju Spartak. Czerwono-Biali wygrali sezon 2016/2017 z dużą przewagą nad resztą stawki, a w nowej kampanii także stawiani są w roli faworyta do triumfu. W Spartaku nie doszło do żadnych poważnych ruchów kadrowych, a jedynym wzmocnieniem jest prawy obrońca Crveny Zvezdy Belgrad Serb Marko Petkovic. Siłą mistrza powinno być jednak zgranie i kolektyw.
Mecz Dynamo – Spartak rozegrany zostanie na Arenie Chimki pod Moskwą.

Transmisja meczu Dynamo – Spartak od 18:25 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *