Media

"Agenci NCIS” – Najlepszym serialem na świecie

„Agenci NCIS”, jeden z seriali emitowanych przez PULS 2, to najchętniej oglądany serial na świecie, z wynikiem ponad 47 milionów widzów w 2016 roku (dane za Eurodata TV Worldwide). Produkcja króluje również w Stanach Zjednoczonych, gdzie ósmy rok z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w rankingach oglądalności seriali obyczajowych.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Agenci NCIS” znajdują się w czołówce pozycji programowych wybieranych przez widzów PULS 2. Emisje odcinków w PULS 2 od poniedziałku do czwartku o 20:00, powtórki w niedziele o 23:00.
Agenci NCIS” to produkcja uwielbiana przez widzów, która znalazła się w TOP 3 najchętniej oglądanych seriali na PULS 2. Rekordowy odcinek odnotował wynik ponad 10% udziału w oglądalności  (SHR, DVBT 16-49).
„Agenci NCIS” zdobyli do tej pory ponad 20 wyróżnień i 34 nominacji do nagród branżowych – wśród nich m.in. trzykrotną nominację do Primetime Emmy Award. Na zakończonym niedawno 57. Festiwalu Telewizji w Monako, „Agenci NCIS” otrzymali po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat prestiżową Nagrodę Międzynarodowej Publiczności w kategorii „serial dramatyczny”.
Serial śledzi losy grupy najlepszych agentów specjalnych, którzy pracują w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service (NCIS). W każdym odcinku prowadzą dochodzenie w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Świetnie wyszkolona ekipa specjalistów podróżuje po świecie, badając najróżniejsze zagmatwane sprawy kryminalne.
„Agenci NCIS” w PULS 2: poniedziałki – czwartki o 20:00 niedziele o 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *