Derby Zagłębia Ruhry już w sobotę w Eleven Sports 1

W sobotę ELEVEN SPORTS pokaże piłkarskie derby Zagłębia Ruhry pomiędzy FC Schalke 04 a Borussią Dortmund. Starcia tych drużyn są nieprzewidywalne, pada w nich wiele bramek i należą do najbardziej zaciętych w Niemczech.

 

 

 

 

 

Tym razem emocji również nie zabraknie, bo zwycięzca może zostać liderem Bundesligi! Studio meczowe rozpocznie się w Eleven Sports 1 o 15:00, a transmisja spotkania wystartuje o 15:25. Prosto z Veltins-Arena skomentują je Piotr Dumanowski i Dominik Guziak.

W Gelsenkirchen można spodziewać się wielu ekscytujących pojedynków, ale szczególnie ciekawie zapowiada się konfrontacja dwóch młodych i obiecujących pomocników: 22-letniego Amine’a Harita po stronie Schalke i 19-letniego Jadona Sancho w ekipie BVB. Ten pierwszy w dziewięciu występach w tym sezonie strzelił cztery gole i zaliczył cztery asysty. Z kolei Sancho po 12 spotkaniach ma na koncie cztery bramki i siedem asyst. Czy któryś z nich okaże się kluczową postacią tego prestiżowego meczu?

Polecamy w Eleven Sports 1:

sobota, 26 października,

15:25 (studio od 15:00) Bundesliga: FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (Łukasz Piszczek) komentarz ze stadionu: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, studio: Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban

Transmisja również w 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *