„Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada (wideo)

Bohaterki filmu nie czekają, aż upragniona miłość przyjdzie do nich sama. Biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Cel? Wybranek serca musi być bardzo bogaty. „Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada.

 

 

 

 

Film opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha), która zupełnie przypadkowo pojawia się na szkoleniu, prowadzonym przez Sonię (w tej roli Małgorzata Foremniak), autorkę kultowych poradników dla kobiet. Wychodzi ona z założenia, że „lepiej płakać w mercedesie niż w pekaesie” i pokazuje uczestnikom kursu najlepsze, a co najważniejsze, sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.

W obsadzie znajdziemy takie gwiazdy polskiego kina i polskiej sceny muzycznej jak: Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz czy Katarzyna Kwiatkowska.

Jakim sposobem uwieść każdego mężczyznę? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce, aby uzyskać efekt dobrego wrażenia? No i w końcu jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

 

 

Za produkcję odpowiada Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i Polkomtela. Dystrybutorem filmu jest Mówi Serwis.

„Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *