Designerskie słuchawki Hykker Soul Sound w Biedronce!

Od najbliższego piątku 6 kwietnia asortyment sklepów Biedronka wzbogacą słuchawki przewodowe Hykker Soul Sound. Urządzenie będzie dostępne w cenie 22,99 zł.
 

Słuchawki nauszne Hykker Soul Sound przeznaczone są dla fanów dobrego brzmienia oraz osób poszukujących komfortu i swobody. Produkt wyróżnia się wysoką jakością dźwięku (pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 Khz), dzięki czemu sprawdza się nie tylko w trakcie słuchania muzyki, lecz też podczas oglądania filmów i wirtualnych gier. Atutem słuchawek jest również nowoczesny design i modna kolorystyka (produkt dostępny jest w pięciu kolorach: żółtym, bordowym, turkusowym, białym i czarnym). W efekcie urządzenie ma atrakcyjną stylistykę i przykuwa wzrok. Zaletą sprzętu jest też wyjątkowo wygodna i praktyczna konstrukcja. Słuchawki wyposażone są w odłączany przewód o długości 155 cm, zakończony złączem minijack 3,5 mm, a same nauszniki są wykończone miękkimi poduszkami. Regulowany pałąk z możliwością regulacji długości pozwala na swobodną zmianę rozmiaru i precyzyjne dopasowanie wielkości słuchawek do indywidualnych potrzeb.

Pałąk można też składać, co bardzo ułatwia przechowywanie i transport produktu.

Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TUV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Słuchawki Hykker Soul Sound (22,99 zł), będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 6 do 19 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *