Destiny 2 : Forsaken and Shadowkeep już dostępne na Xbox Game Pass

Świat Destiny 2 nie przestaje ewoluować – nowe przygody, nowe historie i nowe postacie. Na nieco miesiąc przed premierą Destiny 2: Beyond Light – przypadającą na 10 listopada (zgadza się, dokładnie w dniu premiery Xbox Series X|S)– subskrybenci Xbox Game Pass już teraz mogą spróbować swoich sił w uznanych przez krytyków rozszerzeniach Forsaken oraz Shadowkeep na Xbox One.

 

W obu nowych odsłonach gracze odkryją tajemnice Dreaming City i stawią czoła złu obecnemu na księżycu. Co stało się z Cayde-6? Jaką mroczną moc obudziła Eris Morn? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się w nowych dodatkach.

Destiny 2: Forsaken – w ryzykownej ucieczce z więzienia Uldren i jego ośmiu baronów pokonali legendarnego Łowcę, Cayde-6 i rozpętali chaos na Reef. Zadaniem graczy będzie wzięcie sprawiedliwości w swoje ręce i wyruszenie w przygodę pełną wrogów, niespodziewanych sojuszy oraz tajemnic i skarbów czekających na odkrycie.

Destiny 2: Shadowkeep – nowe Koszmary wyłoniły się ze starożytnego zła, skrywanego pod powierzchnią księżyca. Ów zło, obudzone ciekawością Erin Mors, stanowi zagrożenie wykraczające poza jej percepcję.

10 listopada, Destiny 2: Beylond Light – granice Europy skrywają wiele utraconych tajemnic z przeszłości, w tym mroczną moc Stasis. W tej odsłonie gracze podejmują współpracę z tajemniczym Exo, by ujarzmić wspomnianą moc, nim Eramis, Kell Ciemności obdarzy nią swoje siły. Cel: Rozwijaj swój arsenał i wyjdź poza Światło.

Destiny 2: Beyond Light jest już dostępne w przedsprzedaży i pojawi się 10 listopada w 4 K i 60 fps. Dzięki wsparciu między generacjami konsol rozgrywki będą odbywały się zarówno na Xbox One i Xbox Series X. Z kolei dzięki opcji Smart Delivery wszystko, co dany użytkownik zgromadził w Destiny 2 będzie dostępne na Xbox Series X.

Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie na blogu Xbox Wire.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *