Pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów – Optoma ZU720T

Optoma rozszerzyła swoją ofertę projektorów laserowych DuraCore ProScene stworzonych z myślą o profesjonalnych instalacjach. Producent przedstawia pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów – ZU720T. To urządzenie najwyższej klasy, które oferuje wysoki poziom jasności, precyzję kolorów, niezrównaną elastyczność oraz cichą pracę w kompaktowej i lekkiej obudowie.

 

Optoma rozszerzyła swoją ofertę projektorów laserowych DuraCore ProScene stworzonych z myślą o profesjonalnych instalacjach. Producent przedstawia pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów – ZU720T. To urządzenie najwyższej klasy, które oferuje wysoki poziom jasności, precyzję kolorów, niezrównaną elastyczność oraz cichą pracę w kompaktowej i lekkiej obudowie.

ZU720T oferuje zaawansowane opcje instalacji dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla różnych potrzeb użytkowników i do profesjonalnych zastosowań, m.in. w digital signage, rozrywce, mapowaniu projekcji, w dużych salach konferencyjnych lub wykładowych, w muzeach i do instalacji wieloprojektorowych.

ZU720T jest kompatybilny z rozdzielczością 4K i technologią HDR oraz charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu 1 000 000 do 1. Dzięki temu wyświetlany obraz jest realistyczny, bogaty w detale i o jasnych kolorach. ZU720T posiada wbudowaną opcję dostosowywania kolorów oraz korekcję czterech rogów obrazu, a także tryb 360 stopni i portretowy. Zapewnia to wyjątkową wszechstronność urządzenia i pozwala na przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. Stała, telecentryczna konstrukcja obiektywu z całkowicie elektrycznie sterowanym mechanizmem zmiany ogniskowej i 1,8-krotnym ręcznym zoomem i focusem zapewnia elastyczność w zakresie wymiennych obiektywów w przystępnej cenie. Ponadto, ZU720T wyposażono w zintegrowany odtwarzacz multimedialny, który przekształca projektor w wszechstronne urządzenie nowej generacji z nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

ZU720T został zaprojektowany w oparciu o technologię DuraCore i jest wyposażony w szczelnie chroniony przed pyłem silnik optyczny z certyfikatem IP5X. Umożliwia to pracę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i prawdziwie bezobsługową projekcję do 30 000 godzin w trybie Eco.

Nowy projektor Optoma jest przeznaczony do wielu zastosowań komercyjnych i inżynieryjnych. Dalekosiężny rzut ZU720T uatrakcyjni ścieżki edukacyjne w muzeach oraz sprawi, że projekcje w salach wykładowych, audytoriach i innych dużych obiektach będą jeszcze bardziej interesujące. Rzut na średniej odległości w salach konferencyjnych lub krótkiej w przypadku digital signage również pozytywnie wpłynie na jakość prezentowanych treści.

– ZU720T to pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów. Definiuje on nowy standard dla profesjonalnych i biznesowych rozwiązań projekcyjnych. Jego wysoką jasnością, kompaktową konstrukcją, cichą pracą i ogromna elastycznością znacznie przewyższa inne dostępne na rynku produkty pod względem wydajności i ceny – komentuje James Fursse, Technical Product Manager w Optoma Europe. – Został on zaprojektowany, aby spełnić wymagania wydajnościowe niemal każdego profesjonalnego ustawienia. ZU720T jest wyposażony w szereg funkcji niezbędnych do sprostania wszelkim wyzwaniom instalacyjnym, w tym kompatybilność z 4K i HDR, wygładzanie i miksowanie krawędzi, 1,8-krotny zoom oraz w pełni elektryczne sterowanie soczewką. Dodatkowo, projektor posiada wejście HDBaseT™, aby uprościć wymagania dotyczące okablowania oraz zmniejszyć złożoność instalacji co pozwoli zaoszczędzić czas i zredukować koszty.

Projektor Optoma ZU720T został zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej, 24-godzinnej pracy. To prawdziwe rozwiązanie typu „zamontuj i zapomnij”. Więcej informacji na temat tego modelu jest dostępnych na oficjalnej stronie produktu: https://www.optoma.pl/product-details/zu720t

Projektor Optoma ZU720T jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta oraz 5-letnią (lub 20 000 godzin) na źródło światła. Sugerowana cena detaliczna omawianego modelu wynosi 25 999 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *