Devil May Cry 5 to kolejna świetnie oceniana gra

Devil May Cry 5 otrzymuje znakomite recenzje podobnie, jak to było z pierwszą, czyli Resident Evil 2. To znakomita wiadomość dla graczy, którzy zdecydują się na zakup lub kupili już kartę graficzną Radeon w promocji Raise the Game Fully Loaded, ponieważ już przy zakupie kart Radeon RX za bez mała 700 zł (RX 570) można obie je otrzymać całkowicie bezpłatnie.

 

Przy okazji warto odnotować, że dzięki współpracy Capcom i AMD na polu optymalizacji i implementacji nowych technik rozgrywka wDevil May Cry 5 jest na kartach Radeon niezwykle satysfakcjonująca, barwna i widowiskowa.

  • Dzięki wsparciu dla DirectX 12 karty graficzne Radeon zapewniają wyśmienitą wydajność w rozdzielczości 1080p, 1440p, a nawet 4K.
  • Dzięki obsłudze Radeon FreeSync 2 HDR, czyli odmiany najpopularniejszej technologii synchronizacji obrazu między wyświetlaczem a komputerem, gracze mogą się cieszyć nie tylko minimalnymi opóźnieniami i płynną animacją, ale także wysokim kontrastem i szerokim gamutem kolorów, jaki cechuje tryb HDR i to od razu po podłączeniu. Wśród przykładowych monitorów zgodnych z tą technologią są: BenQ EX3203RAOC AG273QCXSamsung C32HG70 i Asus XG49VQ.
  • Dzięki implementacji Rapid Packed Math oraz obliczeń FP16 wybrane karty graficzne Radeon są w tej grze jeszcze lepiej wykorzystywane, dzięki czemu oferują jeszcze lepszą jakość animacji oraz responsywność.

Firma AMD udostępniła też w trybie „Day-0” odpowiednie sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.3.1, aby optymalna jakość rozgrywki była dostępna dla wszystkich zainteresowanych od momentu premiery.

Tymczasem już za tydzień premiera The Division 2, czyli ostatniej z 3 gier dostępnych w ramach ww. promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *