„Diana” – królowa ludzkich serc 9 maja na antenie TVN Fabuła

Już 19 maja oczy całego świata zwrócone będą na Wielką Brytanię. Długo wyczekiwana ceremonia ślubna odbędzie się na zamku królewskim w Windsorze i to właśnie tam książę Harry oraz jego wybranka Meghan Markle, w obecności licznie zgromadzonych gości, powiedzą sobie sakramentalne ”tak”. W TVN Fabuła natomiast film, który przybliża historię królewskiej rodziny przez pryzmat ostatnich lat życia Księżnej Diany. Kim naprawdę była matka Harry’ego i Williama? Jakie sekrety skrywała Księżna Ludu? Dramat biograficzny „Diana” już 9 maja o 21:00 na antenie TVN Fabuła.

 

Gdy w 1981 roku Diana Spencer przyjęła oświadczyny Karola, księcia Walii, nikt nie spodziewał się, że wkrótce ta skromna dziewczyna stanie się najbardziej rozpoznawalną kobietą na świecie. Od bajkowego ślubu, przez burzliwe małżeństwo, działalność charytatywną, aż do tragicznej śmierci w wypadku samochodowym. Historia życia księżnej wciąż budzi wielkie emocje. Kim jednak była naprawdę i jak spędziła ostatnie dwa lata swojego życia?

Film „Diana” próbuje odpowiedzieć na te pytanie skupiając się przede wszystkim na ogromnej presji z jaką musiała mierzyć się Księżna jako osoba publiczna. Czy żyjąc w świetle reflektorów można znaleźć miłość? Jak zapewnić beztroskie dzieciństwo dorastającym synom, gdy tabloidy śledzą każdy twój krok? Gdy niespodziewanie na drodze Księżnej staje zdolny kardiochirurg okazuje się, że z dala od blasku fleszy i pałacowej etykiety pojawia się szansa na szczęście.
W roli księżnej Diany dwukrotnie nominowana do Oskara Naomi Watts.

„Diana”, 9 maja o 21:00 w TVN Fabuła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *