Kwiecień na kanałach FOX i FOX Comedy

Kwiecień na FOX i FOX Comedy powita nas nowymi sezonami wciągających seriali oraz klasykami kina akcji. W trzecim sezonie serialu Chicago Med zobaczymy, jak skomplikowane jest pogodzenie życia prywatnego z pracą w szpitalu. Zabójcze Umysły powracają z trzymającym w napięciu trzynastym sezonem, a Mentalista, w którego wciela się Simon Baker, pojawi się w FOX już pod koniec kwietnia, by rozwikłać najtrudniejsze zagadki kryminalne. Dla fanów jazdy bez trzymanki FOX przygotował sporą dawkę adrenaliny: Szybcy i Wściekli oraz Szybko i Wściekle.

 

 

 

 

 

W kwietniowe weekendy na widzów FOX Comedy czeka szaleństwo z filmami akcji. Nie zabraknie również kolejnych odcinków kultowych seriali, które rozśmieszą nas do łez: Rodzice nie do parySimpsonowie, Family Guy: Głowa rodziny i Bob’s Burgers każdemu poprawią humor w kwietniowe wieczory. Na FOX Comedy powróci też ulubiony przez widzów na całym świecie serial opowiadający historię rodziny Baxterów — pierwszy odcinek ósmego sezonu Ostatniego prawdziwego mężczyzny zobaczymy już w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 18:55.

Chicago Med sezon 3

Chicago Med, season 3
(20 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: 14 KWIETNIA O GODZINIE 16:20 (DWA ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku (po dwa odcinki)

To już trzeci sezon serialu opowiadającego historię pracowników szpitala w Chicago. Amerykański serial obyczajowy, który powiązany jest z serialami Chicago Fire i Chicago P.D. stworzonymi przez producenta Dicka Wolfa, cieszy się popularnością dzięki swojej dynamice i niesamowitym historiom rodem z jednego z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich miast. Widzowie pokochali skomplikowane losy bohaterów, których życie prywatne miesza się z zawodowym. Emocjom towarzyszy walka o ludzkie życie, przy której zachowanie zimnej krwi i odcięcie się od prywatnych problemów jest kluczowym elementem. O wyzwaniach w pracy nad serialem Chicago Med. opowiadają Rachel DiPillo, grająca doktor Reese, i Oliver Platt, który wciela się w rolę doktora Daniela Charlesa:

— Uwielbiam swoją pracę, ponieważ scenarzyści serialu wykonują naprawdę dobrą robotę, wyszukując ciekawe i dynamiczne historie prosto z oddziałów psychiatrycznych – opowiada Rachel DiPillo. – Oni naprawdę idą na całość i starają się zwrócić naszą uwagę na sprawy, o których wcześniej nawet bym nie pomyślała. Miałam świadomość istnienia niektórych problemów, ale z większością z nich zupełnie nie miałam do czynienia. To bardzo pouczające doświadczenie.

Oliver Platt również zachwala pracę nad serialem: — Mamy naprawdę szczęście współpracować ze scenarzystami całkowicie otwartymi na pytania od aktorów. To bardzo duża wartość. Pisząc historie o zdrowiu psychicznym scenarzyści wykonują wspaniałą pracę.

Co wydarzy się w trzecim sezonie po dramatycznych wydarzeniach finałowego odcinka drugiego sezonu, w którym Doktor Charles został postrzelony przez swojego pacjenta? Lekarz przejdzie żmudną rehabilitację, a Natalie Manning (Torrey DeVitto) i Will Halstead (Nick Gehlfuss) ostatecznie przyznają się do swoich uczuć. Po powrocie doktora Charlesa dojdzie do zgrzytu między nim a doktor Reese, w wyniku którego jeden z pacjentów uszkodzi przewody hamulcowe w samochodzie doktor Reese. Tymczasem Maggie (Marlyne Barrett) z powodu kłótni o dobro pacjenta zagrozi rozdzieleniem dr Choi (Brian Tee) i April (Yaya DaCosta).

Trzeci sezon serialu niewątpliwie rozbudzi emocje, o czym będzie się można przekonać już 14 kwietnia o godzinie 16:20 i 17:15 na kanale FOX. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku.

Zabójcze Umysły sezon 13

Criminal Minds, season 13
(22 odcinki po 45 min)

PREMIERA: PIĄTEK 3 KWIETNIA O GODZINIE 21:05 (CZTERY ODCINKI)
Emisja: w piątki o godzinie 21:05 (po cztery odcinki)

Serial kryminalny opowiadający o grupie śledczych z Jednostki Analiz Behawioralnych – BAU cieszy się niezwykłym zainteresowaniem widzów. Zabójcze Umysły, stworzone przez Jeffa Davisa, doczekały się na FOX trzynastego sezonu! Historia grupy ludzi, którzy pracują dla FBI jako członkowie BAU, wykorzystując analizę behawioralną i profilowanie do badania przestępstw i znalezienia ich sprawców, nie przestaje zaskakiwać. Kolejny sezon Zabójczych Umysłów od początku zaszokuje widzów tempem akcji. Już w premierowym odcinku zobaczymy, jak seryjny morderca Peter Lewis (Bodhi Elfman) rozpocznie atak na BAU, zabijając jedną osobę i biorąc zakładnika. Garcia (Sebastian Sozzi) sprowadzi byłego członka Międzynarodowego Zespołu Reagowania Matta Simmonsa (Daniel Henney), aby pomóc złapać Lewisa, zanim ktoś jeszcze straci życie. Premierowy odcinek pokaże, jak trudna jest praca w FBI. Mówi też o tym Aisha Tyler, która wciela się w dr Tarę Lewis:

— Moim głównym celem podczas tworzenia tego serialu jest reprezentowanie grupy ludzi, którzy każdego dnia walczą o nasze bezpieczeństwo. Na planie pracują prawdziwi psycholodzy śledczy, którzy konsultują dla nas sceny i piszą fragmenty scenariuszy. Historie pochodzą z ich doświadczeń. Podczas grania staram się myśleć o tym, że są ludzie, którzy mają do czynienia z tego rodzaju sprawami każdego dnia.

Aisha zdradziła również, czego możemy się spodziewać w trzynastym sezonie Zabójczych Umysłów:

— To będzie niezwykły sezon. Myślę, że relacje między członkami BAU są silniejsze niż kiedykolwiek, a widzowie naprawdę będą zachwyceni tym, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie.

W nowym sezonie powrócą ulubione postaci widzów: David Rossi (Joe Mantegna), dr Spencer Reid (Matthew Gray Gubler), Jennifer Jareau (A. J. Cook), Penelope Garcia (Kirsten Vangsness), dr Tara Lewis (Aisha Tyler), Matt Simmons (Daniel Henney), Luke Alvez (Adam Rodríguez) i Emily Prentiss (Paget Brewster).

Pierwsze 4 odcinki trzynastego sezonu Zabójczych Umysłów już 3 kwietnia o godzinie 21:05 na kanale FOX.

Mentalista sezon 6

The Mentalist, season 6
(22 odcinki po 60 min)

PREMIERA: 23 KWIETNIA O GODZINIE 12:40 (2 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godziny 12:40 (po 2 odcinki)

Mentalista, stworzony przez Bruno Hellera, powraca z nowym sezonem i od razu proponuje nam serial pełen niespodzianek. Konsultant kryminalny CBI, który podawał się kiedyś za jasnowidza – Patrick Jane (Simon Baker) – jest coraz bliżej schwytania seryjnego zabójcy Red Johna, który wiele lat wcześniej zamordował jego żonę i córkę. W szóstym sezonie uzbrojeni w listę siedmiu podejrzanych osób Jane i zespół CBI próbują znaleźć prawdziwego zabójcę, w trakcie rozwiązując także inne sprawy.

Dwa pierwsze odcinki szóstego sezonu Mentalisty premierowo na FOX już 23 kwietnia o godzinie 12:40. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 12:40.

SZYBCY I WŚCIEKLI
The Fast and the Furious
CZWARTEK 2 KWIETNIA O GODZINIE 22:00

SZYBKO I WŚCIEKLE
Fast and Furious
CZWARTEK 9 KWIETNIA O GODZINIE 22:00

 


Ostatni prawdziwy mężczyzna sezon 8

Last man standing, seazon 8
(22 odcinków po 30min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 27 KWIETNIA O GODZINIE 18:55
Emisja: od poniedziałku do piątku od 18:25 (po 2 odcinki)

W kwietniu na FOX Comedy pojawi się kolejny już sezon serialu komediowego Ostatni prawdziwy mężczyzna. W rolę tytułową wciela się Tim Allen, popularny amerykański aktor komediowy, który w tym sezonie stanął również za kamerą i wyreżyserował ósmy odcinek. Co ciekawego dzieje się u rodziny Baxterów? Vanessa, grana przez Nancy Travis, przechodzi ciężkie chwile po wyprowadzce wszystkich trzech córek. Amanda Fuller, grająca najstarszą córkę, poruszyła wątek pustego domu:

— To fajne, że mając serial trwający już prawie 10 lat, możemy obserwować zmiany, które zachodzą w początkowo tłocznym domu. Widzieliśmy, jak dzieci dorastają, a teraz wyprowadzają się. W tym sezonie właśnie na tym się skupiamy. Dzięki temu, że serial jest emitowany od tak dawna, mamy tę niezwykłą okazję, żeby pokazać kolejne etapy życia bohaterów.

W ósmym sezonie klan Baxterów powiększy się o nowego członka rodziny, co wzbudzi wiele kontrowersji, ale też nie będzie to koniec problemów, z którymi zmierzą się bohaterowie. Jak poradzą sobie Mike i Vanessa, gdy w domu zabraknie dzieci?

Rozterki rodziny Baxterów w ósmym sezonie Ostatniego prawdziwego mężczyzny będzie można śledzić od poniedziałku 27 kwietnia o 18:55 na FOX Comedy. Kolejne dwa odcinki dziennie w tygodniu od poniedziałku do piątku od 18:25.

WEEKENDY PEŁNE AKCJI

W kwietniu na FOX Comedy weekendy będą wypełnione akcją, z odpowiednią domieszką doskonałego humoru. FOX Comedy przygotowało zestawienie najśmieszniejszych filmów akcji, by umilić nam weekendowe popołudnia i wieczory.

4 KWIETNIA  
Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
4 kwietnia o godzinie 14:10

5 KWIETNIA
Akademia policyjna
5 kwietnia o 14:10

Depresja gangstera 
5 kwietnia o 16:10

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
5 kwietnia o 20:45

11 KWIETNIA
Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?
11 kwietnia o 14:10

12 KWIETNIA 
Nawrót depresji gangstera
12 kwietnia o 14:10

Zakonnica w przebraniu 
12 kwietnia o 16:00

Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu
12 kwietnia o 20:55

18 KWIETNIA
Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra
18 kwietnia o 14:10

19 KWIETNIA 
Dorwać Smarta
19 kwietnia o 14:10

Johnny English
19 kwietnia o 16:15

Zabójcza broń 3
19 kwietnia o 20:40

25 KWIETNIA
Miss Agent
25 kwietnia o 14:10

26 KWIETNIA
Tower Heist: Zemsta cieciów
26 kwietnia o 14:10

Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza
26 kwietnia o 16:15

Bez smyczy
26 kwietnia o 20:55

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *