Disco Lodowisko – startuje Zimowy Narodowy z 4FUN.TV

W sobotę 24 listopada 2018 roku 4FUN.TV rozpoczyna coroczny cykl imprez na Zimowym Narodowym! Co piątek i sobotę będzie na Was czekać specjalny wieczór w towarzystwie ekipy 4FUN.TV – zabierzcie znajomych i wpadajcie na zimowe szaleństwo.

 

Co, gdzie, kiedy na Zimowym Narodowym?
Piątek 20:00
Sobota 20:30

Jakie aktywności czekają poza piątkowymi i sobotnimi wieczorami z 4FUN.TV? 

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą sprawdzone atrakcje, ale pojawią się również nowości. Do dyspozycji gości będą 3 lodowiska, w tym jedno połączone ze strefą dziecięcą. To właśnie tutaj w sobotnie i niedzielne poranki będą prowadzone „Poranki dla dzieci”, czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą.

Będziecie mogli oddać się szaleństwu na bumper cars, czyli jeżdżących, kolorowych pontonach albo podnieść swój poziom adrenaliny i zjechać z 12-metrowej górki lodowej.

Atrakcją, która od kilku edycji podbija serca gości Zimowego Narodowego, jest curling. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 tory, na których będzie można „puścić kamień”. To idealny sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zadbaliśmy również o nowości. Jedną z nich będzie fitness na łyżwach, czyli dedykowane zajęcia podczas których goście będą mogli aktywnie spędzić czas, nabrać kondycji, a przede wszystkim spalić mnóstwo kalorii mówi Katarzyna Ziemska, organizator Zimowego Narodowego.

Pierwsze Disco Lodowisko z 4FUN.TV już w sobotę 24 listopada o 20:30 – poprowadzi je Kristina Kurcheva.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *