Cyfrowy PolsatNC+PolecaneSieci kablowe

Discovery Life już w nowej odsłonie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym kanał Discovery Life zadebiutował w odświeżonej formule! Stacja postawiła na szeroko pojętą tematykę zdrowotną.

 

 

 

Ambasadorkami Discovery Life zostały Ewa Drzyzga oraz Agata Młynarska.

 

 

Discovery Life to jedyny polski kanał poświęcony tematyce zdrowotnej. Jest tworzony z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym i zdrowym stylu życia. To niezwykłe źródło informacji i inspiracji dla widzów zainteresowanych medycyną oraz nowinkami ze świata urody. Dzięki nowym lokalnym produkcjom oraz obszernej bibliotece TVN Discovery Polska stacja poruszy wiele różnorodnych tematów związanych z dbaniem o siebie i swój organizm.

Discovery Life to kanał, dzięki któremu dbałość o zdrowie staje się pasją i naturalną częścią stylu bycia całej rodziny. W swoich programach rozwieje wszelkie medyczne mity i przedstawi niezwykłe historie ludzi, mierzących się z najdziwniejszymi, często trudnymi przypadłościami. Widzowie zobaczą też lekarzy dokonujących cudów oraz zapoznają się z gadżetami ułatwiającymi pełnowymiarową troskę o dobrą kondycję. W ofercie programowej znajdą się również dokumenty poruszające ważne problemy współczesnego świata, takie jak otyłość wśród dzieci czy uzależnienia.

Dzięki nowym lokalnym produkcjom, obszernej bibliotece TVN Discovery Polska oraz ścisłej współpracy z portalem Zdrowie TVN, stacja poruszy wiele różnorodnych tematów związanych z dbaniem o siebie i swój organizm. Discovery Life to kanał, dzięki któremu dbałość o zdrowie staje się pasją i naturalną częścią stylu bycia całej rodziny.

 

Już jutro premiera nowego programu "KLINIKA BEZ TAJEMNIC"!!! ? Bądźcie z nami o 21:50 na kanale #DiscoveryLifePolska. Tymczasem zapraszamy – zobaczcie zwiastun ?____________________________

Opublikowany przez Discovery Life Polska Środa, 21 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *