„DJ Khaled: The Ride” i „DJ Khaled: King of Collabs” w MTV Polska

W lipcu MTV Polska wyemituje dwa specjalne odcinki z udziałem DJ’a Khaleda – „DJ Khaled: The Ride” i „DJ Khaled: King of Collabs”. Światowej sławy artysta i ceniony producent opowie o tym, jak wyglądała jego droga na szczyt oraz zdradzi kulisy swojej współpracy z największymi gwiazdami w branży muzycznej m.in. z Rihanną przy utworze „Wild Thoughts”. Fani będą mogli także zapoznać się z najnowszymi utworami z albumu „Father of Asahd”. Dwa specjalne odcinki z DJ’em Khaledem zostaną wyemitowane w godzinnym bloku w piątek, 26 lipca o godz. 21:00.

 

 

Na antenie MTV Polska wyemitowany zostanie także sequel słynnego amerykańskiego reality show „Wzgórza Hollywood”. W programie The Hills: New Beginnings” widzowie ponownie zobaczą m.in. Audrinę Patridge, Brody’ego Jennera, Heidi Pratt oraz Whitney Port. Do obsady dołączy także Mischa Barton i Brandon Thomas Lee. Po dziesięciu latach gwiazdy ponownie spotkają się w Los Angeles, aby przekonać się czy ich przyjaźń przetrwała próbę czasu i odzyskać dawną sławę. W letniej ramówce MTV Polska pojawił się także nowy program „Zakochaj się w Vinnym i Paulym D”, w którym występują uczestnicy „Ekipy z New Jersey”. Pauly D i Vinny Guadagnino otrzymują szansę na odnalezienie prawdziwej miłości. Zostają oni zamknięci w domu w towarzystwie dwudziestu singielek. Czy któraś z nich okaże się być tą jedyną?

W sierpniu na antenę MTV Polska powraca program „The Charlotte Show”, który pokazuje zakulisowe życie Charlotty Crosby, znanej z reality show „Ekipa z Newcastle”. Widzowie poznają jej bliskich oraz przekonają się, jak trudno utrzymać równowagę między prywatnością a publicznym wizerunkiem. Gwiazda podzieli się ze swoimi fanami zarówno szczęśliwymi chwilami, jak i gorszymi momentami w swoim życiu. Premiera trzeciego sezonu „The Charlotte Show” już w niedzielę, 4 sierpnia o godz. 22:00.

W czerwcu stacja MTV Polska osiągnęła 0,13% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 112 tysięcy widzów dziennie. W niedzielę, 9 czerwca zakończyła się emisja jedenastego sezonu programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, który cieszył się ogromnym powodzeniem wśród widzów MTV Polska, osiągając średni SHR na poziomie 2,3% w grupie A16-49 i tym samym zwiększając średnie wyniki kanału w tym przedziale czasowym o 103%. W połowie czerwca ruszyły castingi do kolejnego, dwunastego już sezonu programu.

Źródło: NAM, 30.12.2018-19.06.2019, 23:00-23:50, AMR% A16-49; 06.2019, 06:00-25:59, SHR% A16-49 DayParts; 09.06.2019, All dayparts, A16-49 SHR%, Programmes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *