Lato ze stacjami muzycznymi MTV Music i VH1

W czerwcu stacja MTV Music osiągnęła 0,04% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 88 tysięcy widzów dziennie. Lato ze stacjami muzycznymi MTV Music i VH1 to przede wszystkim najlepsza muzyka od najpopularniejszych wykonawców na świecie.

 

 

W letniej ramówce MTV Music znajdą się m.in. pasma muzyczne z największymi polskimi, europejskimi oraz amerykańskimi przebojami. Nie zabraknie również porannego pasma, które rozbudzi widzów i doda energii na cały dzień. W programie MTV 3 w 1 zaprezentowane zostaną trzy największe hity najlepszych artystów. Z kolei w każdy weekend na widzów czekać będzie pasmo MTV Dance, poświęcone popularnej muzyce tanecznej.

Na widzów VH1 czekają najlepsze listy przebojów, w tym This Week’s VH1 Top 10, która prezentuje dziesięć najczęściej słuchanych utworów, które w minionym tygodniu cieszyły się największą popularnością wśród słuchaczy. Z kolei w programie Hits Don’t Lie pojawią się utwory z różnych gatunków muzycznych, które w ostatnich latach królowały na najlepszych listach przebojów na całym świecie.

Źródło: NAM, 06.2019, 06:00-25:59, A16-49, DayParts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *