Do obsady The Walking Dead dołącza nowa aktorka!

San Diego Comic Con przyniósł niezwykle ważną wiadomość – datę premiery 10. sezonu The Walking Dead. Polscy widzowie zobaczą nowy odcinek już 7 października na kanale FOX. Właśnie ujawniono kolejną bardzo interesującą informację związaną z uniwersum żywych trupów. Do obsady dołączyła kolejna gwiazda – Thora Birch!

 

 

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

W nowym sezonie The Walking Dead pojawi się nowa postać – Gamma. Wcieli się w nią Thora Birch, znana między innymi z takich filmów jak American Beauty, Bunkier czy Ghost World. Gamma jest nie tylko strażniczką nowych nemezis ocalałych – Szeptaczy, ale również oddaną przyboczną bezwzględnej Alfy. Jej imię sugeruje, że jest trzecią pod względem rangi, po Alfie i Becie (Ryan Hurst), przywódczynią Szeptaczy. Nowa bohaterka żarliwie popiera zarówno zwierzęcy sposób życia grupy, jak i ich bezlitosną liderkę. Gamma jest więc całkowitym przeciwieństwem córki Alfy – Lydii, która w poprzednim sezonie zakochała się w synu Carol, Henrym, i dołączyła do grupy Ocalałych.

Czego jeszcze można spodziewać się w najnowszym sezonie The Walking Dead? Czy grupa Ocalałych poradzi sobie z nadchodzącym i nieznanym dotąd niebezpieczeństwem?

Tego będzie można dowiedzieć się już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *