„Dobro wraca z TOK FM” – plebiscyt Radia TOK FM

Radio TOK FM w specjalnej akcji szuka bohaterów czasu pandemii! Od 16 do 21 czerwca br. można zgłaszać swoje propozycje do plebiscytu „Dobro wraca z TOK FM”, wskazując konkretne osoby, które wyjątkowo przysłużyły się społeczeństwu ​w czasie pandemii – mogą być to zarówno pracownicy ochrony zdrowia, ale też inne osoby, które wykazały się wyjątkową postawą. Wyniki plebiscytu poznamy na początku lipca 2020 r. na antenie TOK FM, a listę laureatów będzie można znaleźć na stronie akcji  tokfm.pl/dobrowracaztokfm.

 

 

Ideą plebiscytu „Dobro wraca z TOK FM” jest uhonorowanie osób o prospołecznej postawie – takich, które w wybitny, szczególny sposób przysłużyły się społeczeństwu w czasie pandemii. Mogą to być pracownicy ochrony zdrowia – pielęgniarki, ratownicy, lekarze i inni, a także osoby wykonujące inne zawody niż medyczne.

– Kiedy zostaliśmy w domach, to oni walczyli o życie chorych, organizowali pomoc i wsparcie dla potrzebujących. Dbali, byśmy nie stracili tego, co najważniejsze – świadomości, że możemy nawzajem na siebie liczyć. Dlatego w naszej specjalnej akcji chcemy podziękować cichym bohaterom trwającej pandemii. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania kandydatów do plebiscytu „Dobro wraca z TOK FM”mówi Maciej Głogowski, kierownik kapituły redakcyjnej i zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Zgłoszenia do plebiscytu „Dobro wraca z TOK FM” są przyjmowane od dzisiaj -16 czerwca do końca bieżącego tygodnia, czyli 21 czerwca. Swoich kandydatów można nominować w 2 kategoriach: pracownicy ochrony zdrowia i cichy bohater (osoby nie wykonujące zawodów medycznych). Każdy zgłaszający może zgłosić nawet kilka osób. Dziś na  tokfm.pl prezentowani są 2 bohaterowie, którzy mogą służyć za przykład postawy prospołecznej.

Kolejnym etapem plebiscytu, trwającym do 4 lipca br., będzie weryfikacja zgłoszeń. Redakcja sprawdzi, czy zgłaszana osoba faktycznie wykazała się prospołeczną postawą, a następnie odbędą się obrady kapituły plebiscytu, złożonej z reprezentacji zespołu Radia TOK FM.

Decyzja kapituły plebiscytu zostanie ogłoszona w niedzielę, 5 lipca 2020 r. – finał akcji „Dobro wraca z TOK FM” odbędzie się na żywo na antenie stacji. Prowadzący połączą się z laureatami, a pełna lista osób wyróżnionych w plebiscycie pojawi się na tokfm.pl/dobrowracaztokfm.

Każdy z laureatów otrzyma nagrodę, jaką jest pobyt dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu BRISTOL ART & Medical SPA w Busku-Zdroju.

Plebiscyt „Dobro wraca z TOK FM” będzie promowany w prasie i internecie (Onet, WP, Infor, „Polityka”), a także na antenie rozgłośni, na tokfm.pl oraz na profilach stacji na Facebooku i Twitterze. Akcji poświęcone będą też audycje TOK FM.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Według najnowszych badań słuchalności Radio Track, w okresie marzec-maj 2020 stacja zanotowała rekordowe wyniki słuchalności – udział TOK FM w czasie słuchania wzrósł do 2,6%. We wszystkich miastach nadawania rozgłośnia jest już na 3. miejscu pod względem słuchalności, a w największych aglomeracjach objęła pozycję wicelidera. Radio TOK FM intensywnie rozwija swoją ofertę premium dostępną na platformie podcastowej tokfm.pl oraz w aplikacji TOK FM, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – na koniec 1. kwartału 2020 r. wyniosła ponad 23 tys.

tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *