Prasa - Ksiązka

Dobry początek lata z "Gazetą Wyborczą"

Już jutro – w sobotę, 24 czerwca br. będzie można kupić wyjątkowy numer “Gazety Wyborczej” ze specjalnym powiększonym wydaniem “Magazynu Świątecznego”. To niespodzianka dla czytelników dziennika z okazji rozpoczynającego się lata.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Redaktorzy „Magazynu Świątecznego” przygotowali aż 52 strony tekstów doskonałych do lektury na początek wakacji, m.in. wywiad Bożeny Aksamit z Agatą Steczkowską, w którym odczarowane zostaną rodzinne tajemnice Steczkowskich, oraz rozmowę Doroty Wodeckiej z prof. Ewą Łętowską o prawie, operze i…szpinaku.

W numerze czytelnicy znajdą także przewodnik, w którym redakcja podpowie, gdzie i kiedy tego lata będzie można w Polsce spotkać światowe gwiazdy kultury. Pisarz Wojciech Kuczok opowie o berlińczykach, którzy odrzucają lans i żyją tak, jak chcą, a ks. prof. Michał Heller wciągnie czytelników w rozważania o tym, czy wszechświat jest wieczny.

Nie zabraknie sportu – o fenomenie Roberta Lewandowskiego, który strzela gole jak nikt inny, opowie Radosław Leniarski. Czytelnicy dowiedzą się również, dlaczego dzieci powinny się nudzić i o czym najlepiej rozmawiać przy grillu.

Nie zabraknie też wyjątkowej krzyżówki na początek lata.

Więcej: http://wyborcza.pl/7,95791,21987566,wyborcza-na-poczatek-lata-juz-w-sobote.html.

Cena „Gazety Wyborczej na Początek Lata” to 7,99 zł.

Specjalne wydanie „Magazynu Świątecznego” na początek lata wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, RMF FM), na nośnikach reklamy wewnętrznej (Platform Channel), a także autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej” oraz Agencja Bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *