Radio

Radio Pogoda w wakacje uruchomi "Fundusz Wczasów Pogodowych"

Audycje “Wakacyjna kuchnia Radia Pogoda”, “W co się bawić” i “Lato w mieście” to tylko niektóre z letnich propozycji Radia Pogoda. W czasie wakacji głównym wydarzeniem na antenie stacji będzie akcja “Fundusz Wczasów Pogodowych”, w której redakcja zaprosi grupę słuchaczy na wspólny urlop do Doliny Charlotty na Pomorzu.

 

„Fundusz Wczasów Pogodowych” to wakacyjna akcja Radia Pogoda, która rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 26 czerwca br. Do końca sierpnia, każdego dnia, w porannym konkursie zostanie wyłoniona jedna osoba, która dołączy do grona wczasowiczów i wraz z pozostałymi zwycięzcami pojedzie jesienią na tygodniowy wypoczynek w Dolinie Charlotty na Pomorzu. Aby skorzystać z „Funduszu Wczasów Pogodowych”, należy zadzwonić do redakcji w trakcie „Pogodnego Poranka Radia Pogoda” i odpowiedzieć na muzyczną zagadkę.

Od poniedziałku, 26 czerwca br. na słuchaczy będą czekały także inne wakacyjne audycje.

W programie „Wakacyjna kuchnia Radia Pogoda” znany kucharz Robert Sowa podpowie co i jak przygotować, żeby się nie napracować, a jednocześnie dobrze zjeść. Audycja będzie nadawana od poniedziałku do piątku, o godz. 12:15.

Od poniedziałku do piątku, o godz. 8:40 i 19:15 Wojciech Pijanowski w audycji „W co się bawić” zaproponuje słuchaczom Radia Pogoda gry i zabawy dla młodszych i starszych, które doskonale sprawdzają się podczas podróży lub wakacyjnej nudy.

Od poniedziałku do piątku, o godz. 11:15, w audycji „Lato w mieście” słuchacze wspólnie z reporterami stacji sprawdzą, jak można spędzić lato w mieście, przypomną sobie letnie przeboje oraz powspominają najpiękniejsze wakacje w swoim życiu.

Codziennie od godz. 14:00 do 15:00 „Pogodni panowie”, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski jak zawsze będą zabawiali słuchaczy historiami i anegdotami ze swojego życia.

Ponadto podczas codziennego koncertu życzeń w godz. 15:00 – 17:00 słuchacze przekażą życzenia swoim bliskim, a w popołudnia i wieczorem w godz. 17:00 – 20:00 Radio Pogoda zagra do tańca w programie muzycznym „Fajfy Radia Pogoda”.

Od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 zespół stacji będzie odbierał „Wakacyjny telefon Radia Pogoda” – słuchacze mogą dzwonić w każdej sprawie pod numer tel. 22 444 40 04.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *