Kamil Grosicki dołączył do drużyny Sport.pl

Kamil Grosicki, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, pomocnik polskiej kadry i angielskiego klubu Hull City, został ambasadorem marki Sport.pl i weźmie udział w kolejnej odsłonie kampanii „Sport.pl to jest Twój live”.
 

– Chcę awansować na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji i pokazać się z jeszcze lepszej strony niż podczas Euro 2016 – mówi Kamil Grosicki. Żyję piłką, to moja pasja i praca, podobnie jak dla zespołu Sport.pl. Cenię ich za to, że są tacy jak ja na boisku: szybcy i z fantazją. Szukajcie tam sportowych #turborelacji na żywo, a ja swój #grosik dorzucę jeszcze na boiskudodaje pomocnik reprezentacji Polski.

Kamil Grosicki w reprezentacji Polski rozegrał już 50 meczów i strzelił 9 goli. To dzięki m.in. jego postawie polska reprezentacja pnie się coraz wyżej w rankingu FIFA, zajmując w tej chwili historyczne 10. miejsce. Kibice biało-czerwonych i trener Adam Nawałka nie wyobrażają sobie drużyny bez „Turbogrosika”

– Polska reprezentacja jest o krok od awansu do mistrzostw świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji. W Sport.pl intensywnie szykujemy się do tego wielkiego wydarzenia, dlatego już teraz rozpoczynamy współpracę z piłkarskim ambasadorem. Nasi użytkownicy uwielbiają Kamila Grosickiego. To nie tylko świetny i waleczny piłkarz, ale też barwna postać, która w wielkiej piłce pozostała sobą, idolem bliskim kibicommówi Marlena Jezierska, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu Sport.pl.
Kampania „Sport.pl to jest Twój live” podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Sport.pl ma dziś na Facebooku ponad 900 tys. fanów i jest największym fanpagem redakcji sportowej w Polsce. Serwis jest również liderem mediów sportowych na Snapchacie.
Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce (według badania Gemius/PBI za maj 2017 r.), która przekroczyła milion pobrań.
W poprzednich odsłonach kampanii „Sport.pl to jest Twój live” serwis promowali piłkarz Grzegorz Krychowiak i mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *