Wybory samorządowe już w niedzielę w Radio TOK FM

Informacje o przebiegu głosowania w całej Polsce i specjalny wieczorny program nadawany od 21:00 do 24:00 – to propozycje Radia TOK FM na dzień tegorocznych wyborów samorządowych, czyli niedzielę, 21 października br. Natomiast w poniedziałek już o 6:35 stacja zaprosi słuchaczy na podsumowanie wyników głosowania w „Powyborczym Poranku Radia TOK FM”.

Tuż po zakończeniu głosowania w niedzielnych wyborach samorządowych w Radiu TOK FM rozpocznie się wieczór wyborczy. Program, trwający do północy, poprowadzą Karolina Lewicka i Paweł Sulik. Część audycji odbędzie się z udziałem słuchaczy.

W poniedziałek, 22 października br. od godz. 6.35 na „Powyborczy Poranek Radia TOK FM” zapraszają Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski. Przedstawią oni przegląd prasy i porozmawiają z gośćmi. Ich rozmówcami będą m.in. dotychczasowi prezydenci kilku polskich miast – np. Hanna Zdanowska, Tadeusz Ferenc i Jacek Jaśkowiak, a także kandydaci ubiegający się o samorządowe fotele w tegorocznym głosowaniu – np. Jarosław Wałęsa czy Jacek Sutryk. Wyniki wyborów skomentują m.in. dr Anna Materska Sosnowska z Uniwersytetu Warszawskiego, politycy oraz dziennikarze i publicyści.

Rozmów ze studia TOK FM będzie można słuchać na antenie i w internecie, w tym w aplikacji mobilnej stacji – albo obejrzeć je w transmisji na żywo dostępnej na Tokfm.pl.

Przed niedzielnym głosowaniem wszystkie najświeższe wiadomości dotyczące wyborów prezydenckich są podawane w „Informacjach Radia TOK FM” i na www.tokfm.pl.

Dziś – 18 października br. Radio TOK FM zakończy też swoją przedwyborczą akcję „Usłysz swoje miasto”. O godz. 18.00 w Teatrze WARSawy na Rynku Nowego Miasta 5/7 rozpocznie się debata 5 kandydatów na prezydenta stolicy. Będzie to ostatnie spotkanie z tegorocznego cyklu spotkań #Usłysz, który objął 12 miejscowości. Wszystkie debaty są transmitowane na żywo na antenie stacji i w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *