Bardzo dobry start teleturnieju „Joker” na antenie Super Polsat

Teleturniej „Joker” w pierwszym tygodniu emisji śledziło średnio 140 tysięcy widzów co przełożyło się na 0,9% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 0,8% udziałów w grupie 16-49. W porównaniu z wynikami z poprzedniego miesiąca stacja uzyskuje w paśmie aż pięciokrotnie wyższe udziały w grupie 4+ oraz trzykrotnie wyższe w grupie komercyjnej. Program „Joker” jest emitowany na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

 

 

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych! Premierowe odcinki „Jokera” można oglądać na kanale Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Program prowadzi Krzysztof Ibisz.

Teleturniej „Joker” to pierwsza nowa produkcja na antenie Super Polsat. A już w najbliższą niedzielę, 12 listopada, o godzinie 11:00, premiera serii dokumentalnej „SuperLudzie”, przedstawiającej osoby niepełnosprawne, które przełamują każdą barierę i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. W pierwszym odcinku bohaterami „SuperLudzi” będą Iwona Cichosz oraz Krzysztof Stern. Współproducentem oraz prowadzącym program jest Maciej Dowbor.

Super Polsat to kanał dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *