MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Dokument "Martyna na krańcu świata – Japonia" w Travel Channel

Japonia to najszybciej starzejąca się populacja na świecie. Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można „zaprojektować” sobie idealną wybrankę życia? Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć rozbudowaną relację z podróży Martyny Wojciechowskiej do Japonii. Szokująca opowieść o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej Wiśni z cyklu „Martyna na krańcu świata” już 7 kwietnia o godz. 22.20 na antenie Travel Channel.

 

Piękna porcelanowa cera, duże oczy, blond włosy, szczupła sylwetka. Jednym słowem – kobieta idealna. W Japonii każdy mężczyzna może pojąć taką wymarzoną kandydatkę na żonę. I co z tego, że jest plastikowa?!

Okazuje się, że praktyczni Japończycy coraz częściej zamiast szukać prawdziwej miłości, zastępują ją sztuczną. Zawierają nawet związki małżeńskie ze kobietami-lalkami. Szacuje się, że w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje aż 20 tysięcy mężczyzn, którzy decydują się na taki krok. Dlaczego? Plastikowe partnerki nie mają dużych oczekiwań i nie oceniają tego, co robią ich ukochani. Swoją wielkością, wagą i wyglądem odzwierciedlają żywego człowieka. Martyna Wojciechowska jedzie do Tokio, by spotkać się z mężczyzną, który zakochał się w pięknej Megumi. Senji uważa, że jego lalka jest wyjątkowa i różni się od innych charakterem. Czy naprawdę można zakochać się w plastikowej kobiecie? Czy taki jest obraz przyszłości?

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 7 KWIETNIA, SOBOTA, GODZ. 22:20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *