„Music Tour” – relacje z klubowych imprez i wydarzeń muzycznych w programie Polsat Music

Od soboty, 7 kwietnia o godzinie 18:00 nowy program na antenie Polsat Music. Zobaczymy m.in. relacje z klubowych imprez, rozmowy ze znanymi DJ-ami, a także najnowsze trendy w clubbingui dużą dawkę klubowych klipów muzycznych.
 

 
W programie „Music Tour” Polsat Music zaprezentuje najlepsze kluby muzyczne w całej Polsce. W każdym tygodniu zobaczymy relacje z imprez muzycznych, rozmowy z najlepszymi DJ-ami oraz klipy do najgorętszych klubowych hitów. „Music Tour” poprowadzi Dariusz Janik, prezenter radiowy i telewizyjny.
Polsat Music chce odzwierciedlać trendy w muzyce klubowej poprzez bezpośredni kontakt z widzami, którzy bawią się w klubach w całej Polsce. Fani klubowych rytmów będą mogli nie tylko obejrzeć teledyski do najnowszych i najpopularniejszych hitów, ale przede wszystkim zobaczyć jak wygląda clubbing w różnych miejscach naszego kraju. Podróżując po polskich klubach, zaprezentujemy wyjątkowych i godnych uwagi DJ-ów – zarówno tych znanych i lubianych, jak i nieodkryte jeszcze talenty. – mówi Ewa Czekała, szef kanału Polsat Music.
„Music Tour” od 7 kwietnia, w każdą sobotę o godzinie 18:00.
Polsat Music to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *