Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”

Specjalistka od doradztwa personalnego i rozwoju osobistego w 9. edycji programu. Jak żona charyzmatycznego artysty Michała Wiśniewskiego poradzi sobie w wymagającym show? Które z tanecznych stylów mogą stać się jej domeną w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Dominika Tajner-Wiśniewska stroni od nadmiernego epatowania życiem prywatnym, skupia się na pracy i obowiązkach jako coach i menedżer. Zdarzają się jednak wyjątki. Jesienią 2018 roku, wraz ze swoim mężem Michałem Wiśniewskim, gościła w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Para zobaczyła się 20 i 40 lat później. Wokalista zaśpiewał wówczas żonie jeden z największych przebojów Ich Troje „A wszystko to… (Bo Ciebie kocham)”. Teraz będzie kibicował ukochanej w jej zmaganiach na parkiecie tanecznego show Telewizji POLSAT.

Kciuki za córkę będzie trzymał również ojciec Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. To właśnie on poznał ją z Michałem Wiśniewskim w 2012 roku. Z czasem połączyła ich nie tylko praca zawodowa.

Pani prezes agencji rozwoju i kreatywnego wykorzystania potencjału artystów oraz sportowców ma bogate doświadczenie zawodowe. Jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Jak wykorzysta swój potencjał wiosną 2019 roku w programie Polsatu?

Rywalami Dominiki Tajner-Wiśniewskiej do zwycięstwa i „Kryształowej Kuli” będą m.in. Jakub Kucner, Qczaj, Tamara Gonzalez Perea, Justyna Żyła, Joanna Mazur i Czadoman. Kto zachwyci jury i zyska popularność?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *