Kultura, muzyka, kino, moda

Multikino partnerem 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sieć kin Multikino dołącza do grona ogólnopolskich partnerów wspierających 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

Multikino po raz drugi postanowiło wesprzeć zbiórkę w ramach fundacji WOŚP. W dniu wielkiego finału w 32 kinach sieci znajdujących się w całej Polsce spotkać będzie można wolontariuszy zbierających na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dodatkowo Multikino zaprasza wszystkich wolontariuszy WOŚP, którzy będą chcieli ogrzać się, na ciepłą herbatę.

Na aukcję WOŚP trafił również ekskluzywny seans w Multikinie w gronie przyjaciół i wyjątkowe zwiedzanie kinowych zakamarków. Wystarczy wybrać film 2D z aktualnego repertuaru Multikina, zaprosić paczkę przyjaciół (do 20 osób) i rozkoszować się jedynym w swoim rodzaju seansem na życzenie. Więcej szczegółów tutaj: 
https://aukcje.wosp.org.pl/ekskluzywny-seans-w-multikinie-w-gronie-przyjaciol-i8703451

Ponadto Multikino ponownie objęło patronatem bieg „Policz się z cukrzycą” organizowany w Warszawie w dniu finału. Jak co roku uczestnicy przebiegną 5 km przez główne ulice stolicy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *