Dookoła świata z Olim i Luną – wakacje z MiniMini+! (wideo)

Już w czerwcu na kanale MiniMini+ premierę będzie miał pierwszy sezon animowanego serialu „Oli i Luna”. Historia opowiada o dwóch bohaterskich kotach, które nie boją się podróży i jeżdżą tam, gdzie je łapki poniosą!

 

 

Oli i Luna to serial animowany o przyjaźni dwóch kotów, które mają talent do obracania codziennego życia w podróżniczą przygodę. Paryż, Rio De Janeiro, Nowy Jork czy Wielki Mur Chiński to tylko niektóre z miejsc, w które dotrą nasi bohaterowie. Dla nich nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. W każdym odcinku dzielne zuchy przeżywają zabawne przygody. Oli i Luna wraz ze ślimakiem Stanem odkrywają, że świat jest arcyciekawy, a każdy jego zakątek jest inny. Inne są zwyczaje, jedzenie czy obchodzone święta. Pełne zapału koty odwiedzą m.in. Amsterdam w poszukiwaniu tulipanów, Tokio, aby nauczyć się jeść pałeczkami, Kornwalię i jaskinię Merlina, żeby udowodnić istnienie prawdziwej magii oraz Sankt Petersburg próbując odnaleźć zaginioną matrioszkę.

 

 

W jednym z odcinków Oli i Luna wyruszą w podróż do Krakowa! Aby pomóc wyzdrowieć swojemu koledze, muszą zdobyć składniki na rozgrzewającą zupę przepisu babci Stana oraz rozwikłać zagadkę tajemniczego Śmigusa-dyngusa.
Seria składa się z 52 odcinków.
„Oli i Luna” na antenie MiniMini+ od poniedziałku, 17 czerwca o godzinie 7:55 oraz 17:35 (poniedziałek – piątek)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *