MediaZapowiedzi TV

Konkurs telewizji AXN i Allegro

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu Ultraviolet. Telewizja AXN, wraz z partnerem serialu, serwisem Allegro, organizuje konkurs promujący serial, w którym nagrodami są rola w serialu i karty podarunkowe Allegro.

 

 

Zadanie w konkursie „Zagadka kryminalna Ultraviolet” polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie „W jaki sposób rozwiążesz zagadkę kryminalną za pomocą przedmiotu z Allegro?”. Zgłoszeń należy dokonywać pod postem konkursowym na profilu AXN Polska na Facebooku.

Nagrodą główną w konkursie jest epizodyczna rola w 2. sezonie serialu Ultraviolet. Ponadto 3 razy dziennie można wygrać voucher o wartości 100 zł na zakupy na portalu www.allegro.pl

Konkurs trwa od 10.06.2019 do 24.06.2019 r. i jest częścią szerszej współpracy z Allegro przy serialu Ultraviolet.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *