„Doradca smaku” na antenie TVN

Robertowi Sowie w kuchni znów towarzyszą sprzęty marki Zwieger. Nowe pomysły szefa kuchni będziemy oglądać na antenie TVN już od 4 marca!

 

Niedługo poznamy nowe propozycje znanego i lubianego kucharza, który kontynuuje swoją przygodę z programem stacji TVN „Doradca smaku”. W programie nie zabraknie znanych z poprzednich edycji garnków, patelni i noży Zwieger – firma bowiem kolejny raz zdecydowała się zostać sponsorem programu.

– Wierzymy, że popularyzacja dobrej, prostej kuchni jest niezwykle ważna – opowiada Łukasz Sorbian, ekspert marki Zwieger – zwłaszcza że często dobre jedzenie kojarzy się Polakom z godzinami spędzonymi w kuchni. Doceniamy programy, które udowadniają, że wyśmienita kuchnia nie musi być skomplikowana, a tradycyjne dania można oryginalnie urozmaicać, nadając im zupełnie nowego wymiaru. Potwierdza to popularność „Doradcy smaku”. Dlatego podjęliśmy decyzję o sponsorowaniu dziesiątej edycji formatu.

Poprzedni, dziewiąty sezon wniósł do polskich kuchni wiele ciekawych połączeń. Jakimi smakami zaskoczy nas Robert Sowa tym razem? Nowe poczynania kulinarnego mistrza będzie można śledzić już od 4 marca!

Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10, a powtórki o godzinie 7.50 następnego dnia


Jedna myśl na temat “„Doradca smaku” na antenie TVN

  • 21 marca 2019 o 20:17
    Permalink

    Lubię gotowanie- doradca smaku bardzo dobry program -ALE – czołówka programu z ,, melonami,, jest problematyczna. Nie jest przyjemnie patrzeć na to. Dziękuje .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *