Od 1 marca Multikino obniża ceny

Wszyscy Multikinomaniacy mieszkający w Warszawie, Szczecinie i Trójmieście! Mamy świetną informację – od 1 marca ceny w Waszym ulubionym kinie zostają obniżone.

 

Szczecińskie Multikino oraz Multikino w Sopocie zaoferują swoim widzom cenę 15 złotych za bilet. Żadnych drobnych druczków i gwiazdek – po prostu 15 zł za seans przez cały tydzień. Multikino Ursynów także zaproponuje niższą cenę – 17 złotych za bilet na seanse od poniedziałku do czwartku i 19 złotych za bilet na seanse weekendowe (od piątku do niedzieli).

Akcja cenowa idealnie łączy się ze świetnymi marcowymi premierami. Rodzime kinowe propozycje zachwycą wszystkich widzów. Miłośnicy komedii romantycznych wybiorą się na „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem. Wielbiciele sensacji ruszą tłumnie na najnowszy film Władysława Pasikowskiego „Kurier„, czyli prawdziwą opowieść o wojennym bohaterstwie Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Zadowoleni będą także ci, którzy uwielbiają chłodny dreszcz grozy i odważą się na mroczny seans „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza.

Rodzina do kina wybierze się na „Corgi, psiak królowej”, czyli animowaną komedię o ukochanym piesku królowej Elżbiety. Rodzice chyba nawet bardziej niż dzieci będą chcieli obejrzeć najnowsze aktorskie wersje klasycznych animacji Disneya – na ekrany wejdą „Dumbo” o słoniku, który pragnął latać oraz „Aladyn„. W roli niebieskiego dżina tym razem wystąpił Will Smith!

Nieco starsi pewnie już zacierają ręce na myśl o tańszych seansach pełnych superbohaterskich emocji. Zaczynamy w Dzień Kobiet. 8 marca zadebiutuje „Kapitan Marvel„, w której poznamy prawdopodobną wybawczynię Avengersów. Superdrużyna powróci za to w kwietniu wraz z premierą „Avengers: koniec gry”. Czy pstryknięcie Thanosa da się odpstryknąć? Już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie!

Tańsze bilety od 15 do 19 złotych przez cały tydzień już od 1 marca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *