Doskonała oglądalność programów z serii “Shore” w MTV Polska

Zakończony kilka tygodni temu 9. sezon „Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy” był najchętniej oglądaną programem z tego cyklu od 2014 roku, osiągając średnio 2,87% SHR w grupie 16-49. Sporą popularnością cieszą się również pozostałe premierowe produkcje z cyklu „Shore” na MTV Polska. Każdą minutę programów „Ekipa z Newcastle”, „Ekipa z New Jersey” i „Ekipa z Gandii” w okresie od 15 czerwca do 24 lipca br. ogląda średnio niemal 18 207 widzów!*

1 sierpnia o godz. 20:00 na kanale będzie można obejrzeć transmisję z jednego z największych festiwali muzycznych w Europie – Isle of MTV Malta. Podczas tegorocznej edycji na scenie zobaczymy takich wokalistów jak Ella Eyre, Jason Derulo, Hailee Steinfield i Sigala. Z kolei 20 sierpnia odbędzie się trzydziesta piąta gala wręczenia prestiżowych nagród MTV Video Music Awards 2018. Wśród nominowanych gwiazd znalazła się Beyonce wraz z Jayem-Z, Cardi B, Childish Gambino, Drake, a także Ariana Grande i Bruno Mars. Kto w tym roku zdobędzie jedną z najbardziej prestiżowych muzycznych nagród? Transmisja na żywo wyłącznie na antenie MTV Polska!

Dla wszystkich fanów „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” MTV Polska ma nie lada gratkę. W drugiej połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do jubileuszowej, dziesiątej edycji tego programu… Będzie się działo!

W sierpniu na MTV Polska pojawi się także drugi sezon programu „Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje”. Poznamy dalsze losy uczestników, którzy tym razem przyjeżdżają do Miami Beach, aby wspólnie pokazać mieszkańcom Florydy jak bawią się Brytyjczycy. Nowa odsłona serii już od 26 sierpnia o godz. 22:00. To jednak nie wszystko! W sierpniu na antenie stacji zostaną wyemitowane również premierowe odcinki programów „Ekipa z Florydy”, „Słowo klucz” oraz „Dziara za dziarę”.

Świetne wyniki osiąga także kanał MTV Music, w czerwcu osiągając najwyższy poziom SHR w grupie komercyjnej (0.07% SHR*) od momentu wprowadzenia stacji na rynek.

Źródło: Nielsen, 010618-240718, 16-49, 0600-2559

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *