Lato w rytmie największych hitów w Nuta TV

Tegoroczne wakacje na kanale NUTA.TV to prawdziwa muzyczna uczta! Najpopularniejsze programy kanału zostały wzbogacone o nowe teledyski. Tego lata w NUTA.TV o nudzie nie ma mowy!

 

 

„Imprezowa Nuta” czyli program, bez którego nie może odbyć się żadna domówka oferuje teraz jeszcze więcej niezapomnianych tanecznych utworów, przy których nogi same rwą się do tańca. „Imprezowa Nuta” to pasmo przedstawiające kompilację największych imprezowych hitów, zarówno tych aktualnych jak i tych, które święciły triumfy kilka lat temu. Dzięki niezwykłej różnorodności, prezentowana w programie muzyka trafia do zróżnicowanej grupy odbiorców. „Imprezową Nutę” oglądać można od poniedziałku do czwartku od 21:00 i w weekendy od 20:00, oczywiście tylko na kanale NUTA.TV.

Także program „TOP2010+” wzbogacony został o dotychczas nieemitowane teledyski z lat 2010-2015, dzięki czemu widzowie bez odchodzenia od telewizora mogą wyruszyć w muzyczną podróż po ostatnich latach! „TOP2010+” prezentuje największe hity z lat 2010-2015. Program powstał, by przypomnieć przeboje, które wzruszają, cieszą i sprawiają, że dzień staje się lepszy. „TOP2010+” to pozycja dedykowana wszystkim fanom dobrej muzyki, którzy pragną powrócić do najlepszych utworów ostatnich lat. „TOP2010+” emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:00 oraz w weekendy o godzinie 11:00.

Letni czas zdecydowanie sprzyja premierom, których nie mogło zabraknąć w paśmie „HOT NUTA”. Program prezentuje muzyczne nowości i premiery z całego świata. W „HOT NUCIE” pojawiły się najnowsze teledyski najbardziej znanych na świecie artystów, takich jak Ariana Grande, Maroon 5 czy Nicki Jam. „HOT NUTA” od poniedziałku do czwartku o 18:00 w NUTA.TV.

Kanał NUTA.TV dostępny jest na platformie satelitarnej nc+ oraz u wszystkich  największych operatorów kablowych w Polsce: UPC, Vectra, Multimedia, Inea, Toya oraz prawie w 100 innych sieciach kablowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *