MediaPolsatZapowiedzi TV

Druga edycja muzycznego show „Śpiewajmy Razem. All Together Now” w Polsacie (wideo)

Już jutro o godz. 20:30 na antenie Telewizji Polsat pierwszy odcinek drugiej edycji muzycznego show „Śpiewajmy Razem. All Together Now”.

 

W roli kapitana największego i najbardziej rozśpiewanego panelu jurorskiego w historii telewizji, w którym zasiada aż sto osób, pojawi się legenda polskiej sceny muzycznej Beata Kozidrak, a program poprowadzi Mariusz Kałamaga. Ale to nie koniec nowości! W tym sezonie w jury zasiądzie również Wanda Kwietniewska, Aleksandra Szwed, Gabriel Fleszar, Paolo Cozza, Joanna „Ruda” Lazer, Patrycja Kosiarkiewicz, Marek Kaliszuk, Jula i wielu innych.

Co przed pierwszy odcinkiem programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” mówi kapitan jurorskiej setki – Beata Kozidrak?

„Udział w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” to dla mnie nowe doświadczenie. Zwykle odmawiałam uczestnictwa w muzycznych show, ale ten program jest inny. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i emocje, a nie o to, by zaśpiewać idealnie. Świetnie rozumiemy się z całą jurorską setką, mimo, że każdy reprezentuje zupełnie inny gatunek muzyczny, łączy nas jedno – wszyscy kochamy muzykę! To będzie naprawdę wesoła ściana! Mamy nadzieję, że publiczność przed telewizorami poczuje tę energię i razem z nami będzie się wzruszała, śpiewała i bawiła!”

W pierwszym odcinku usłyszymy m.in. takie utwory, jak „Lubię wracać tam gdzie byłem”, czy „Highway to Hell”. Który z nich bardziej spodoba się jurorom?

 

 

Przekonamy się o tym już jutro o godz. 20:30 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *