Druga kolejka Lotto Ekstraklasy w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2

Drugą kolejkę Lotto Ekstraklasy rozpocznie mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław, a zakończy spotkanie Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice. Transmisja piątkowego spotkania od 17:30 w Eurosporcie 2, a poniedziałkowego od 17:30 w Eurosporcie 1. Oba mecze dostępne będą także w Eurosport Player.

 

 

W pierwszym spotkaniu drugiej kolejki Ekstraklasy zmierzą się dwa zespoły z sześciu drużyn w stawce z trzema punktami na koncie. Lechia Gdańsk, mająca za sobą zwycięstwo 1:0 z Jagiellonią Białystok podejmie zespół Śląska Wrocław. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego pokonali w pierwszej kolejce Cracovię 3:1, dzięki czemu przedłużyli do 12 serię meczów ze strzelonym golem w Ekstraklasie. Spotkanie w Gdańsku skomentują na antenie Eurosportu 2 Edward Durda i Andrzej Strejlau.

Poniedziałkowy wieczór będzie z kolei dla widzów Eurosportu okazją, aby ponownie zobaczyć w akcji piłkarzy Pogoni Szczecin i Piasta Gliwice. Przed tygodniem oba zespoły mierzyły się z beniaminkami ligi. Na inaugurację sezonu Portowcy przegrali na wyjeździe z Miedzią Legnica 0:1, a w meczu kończącym pierwszą kolejkę Piast pokonał w Sosnowcu Zagłębie 2:1. Mecz Pogoni z Piastem w Eurosporcie 1 komentować będą Julian Kowalski i Sławomir Chałaśkiewicz.

Plan transmisji 2. kolejki Lotto Ekstraklasy w Eurosporcie:

  • Piątek, 17:30, Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Poniedziałek, 17:30, Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, Eurosport 1 i Eurosport Player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *