Graj i pracuj dzięki nowemu notebookowi HIRO 950

HIRO, polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy, wprowadza do swojej oferty kolejny model notebooka, który tym razem skierowany jest nie tylko do entuzjastów gamingu, ale również do osób zajmujących się tworzeniem cyfrowych treści: grafików, fotografów czy projektantów. Im, oprócz mocy i wydajności urządzenia, szczególnie może przypaść do gustu stonowana, klasyczna i elegancka obudowa laptopa.

 

 

HIRO 950 to laptop o wymiarach 380 mm x 252 mm, grubości jedynie 18,6 mm i wadze niespełna 2 kilogramów. Dzięki dużej litowo-jonowej baterii może działać bez podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania ponad 7 godzin. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w podróży, jako niezbędne narzędzie do pracy i rozrywki.

Sercem notebooka jest najnowszy 6-rdzeniowy procesor Intela 8. generacji i7-8750H. Został on wyposażony w technologię Turbo Boost, która w inteligentny sposób zwiększa taktowanie zegarów w celu zwiększenia wydajności. Ta funkcja spotka się z uznaniem graczy oraz profesjonalistów, pracujących z zaawansowanymi i wymagającymi aplikacjami. Za wyświetlanie obrazu odpowiada jedna z najmocniejszych kart graficznych na rynku – GTX 1070 8GB. Karta ta jest dość rzadko instalowana w laptopach, charakteryzuje się o około 40% szybszym działaniem od relatywnie popularnego GTX1060. Użycie komponentów z najwyższej półki gwarantuje prawidłową obsługę najwyższych ustawień graficznych w grach, programach graficznych, aplikacjach do edycji wideo czy fotografii oraz VR.

Obraz wyświetlany na matrycy o przekątnej 15.6” z wysoką częstotliwością odświeżania ekranu wynoszącą 144 Hz, charakteryzuje się niezwykłą płynnością. Szybkie odświeżanie i małe opóźnienie sygnału to cechy monitora poszukiwane przez graczy o zacięciu esportowym, gdzie w rywalizacji liczy się dosłownie każda milisekunda.

System audio w jakości HD posiada wiele możliwości ustawienia ulubionego rodzaju brzmienia dźwięku, co pozwala zamienić HIRO 950 w przenośne multimedialnym centrum pracy i rozrywki.

„Nie wszystkie laptopy naszej marki są jedyne gamingowymi monstarmi. Staramy się sprostać wielu potrzebom i rozumiemy, że gracze potrzebują sprzętu także do pracy. Stąd pomysł na nasz nowy model, dzięki któremu można z łatwością połączyć granie z pracą” – powiedział Grzegorz Kurek, product manger HIRO.

Laptop HIRO 950 został wyposażony także w dwa banki pamięci RAM DDR4 obsługujące aż do 32 GB i 1 port SATA III na dysk SSD/HDD o grubości do 7 mm oraz 1 port M.2 na dysk SSD.

Dodatkowo po obu stronach obudowy znalazło się miejsce na wiele portów tak potrzebnych do tego, aby praca czy zabawa przy użyciu laptopa była jeszcze pełniejsza. To między innymi złącza USB 3.1 Type-C, USB 3.0, Mini Display port, HDMITM port, Audio Jack i wejście na mikrofon, port LAN oraz czytnik kart pamięci. Zwieńczeniem konstrukcji jest klawiatura z pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB.

Przewidywana cena laptopa HIRO 950: od 6 674,00 zł (w zależności od wybranej konfiguracji)

Laptop nabyć będzie można już od dziś za pośrednictwem sklepu internetowego NTT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *