Gamingowe raz dwa trzy z HIRO

Wszyscy gracze przy wyborze myszek kierują się trzema, oczywistymi kryteriami: szybkością odwzorowania ruchów dłoni na ekranie, ergonomią oraz trwałością sprzętu. Konstruktorzy myszek gamingowych HIRO są tego wszystkiego w pełni świadomi. Dowód – dwie nowe konstrukcje najpopularniejszych modeli: HIRO Aero V2 i HIRO Spider +.

 

HIRO to marka własna NTT System, sygnowany nią jest sprzęt gamingowy – zarówno urządzenia peryferyjne, jak i komputery stacjonarne oraz przenośne. W czerwcu oferta HIRO powiększyła się o dwa modele myszek, a właściwie dwie zmodernizowane konstrukcje najpopularniejszych gryzoni w ofercie firmy. Są to konstrukcje HIRO Aero V2 oraz HIRO Spider+.

W zmodernizowanej konstrukcji Aero, dobrze znanej na rynku gamingowym od 2015 r. zastosowano sensor A814, nowe ślizgacze i zmodernizowany scroll. Przy opracowaniu modelu twórcy skupili się również na poprawie ergonomii i trwałości.

– Mysz Aero V2 jest precyzyjnie wyprofilowana i przeznaczona dla graczy praworęcznych. Kształt myszy został opracowany w taki sposób, by umożliwić jak najwygodniejsze ułożenie dłoni i prawidłowy chwyt  – mówi Grzegorz Kurek, HIRO Brand Manager w NTT System. – Staramy się reagować na sugestie użytkowników naszego sprzętu, dlatego w nowym Aero wzmocniliśmy konstrukcję, ulepszyliśmy rolkę  i zastosowaliśmy mocniejszy kabel w oplocie, dzięki czemu żywotność Aero V2 wynosi aż 10 mln kliknięć. Z całą pewnością HIRO Aero V2 to obecnie faworyt na rynku budżetowych gryzoni gamingowych.

Najważniejsze cechy i parametry urządzenia to: rozdzielczość od 600 do 3200 DPI, 6 programowalnych przycisków, podświetlanie LED, waga 160 g.

Drugą nowością jest HIRO Spider +. To ulepszona i wzmocniona wersja modelu cieszącego się bardzo dużą popularnością wśród zaawansowanych miłośników elektronicznej rozrywki i dostępnego od 2017 r. Spider + to mysz z czteropoziomową regulacją rozdzielczości od 250 do aż 5000 DPI. Każdemu poziomowi czułości odpowiada inny kolor podświetlenia, dzięki czemu gracz zawsze widzi, jaka jest aktualna konfiguracja myszy. Gracze docenią również wzorową precyzję odwzorowania ruchów myszką na ekranie, która zawsze była mocną stroną HIRO Spider oraz jej nietuzinkowy design. Cena detaliczna nowego Spidera wynosi 100 zł.

W Spider + zastosowano jeden z najbardziej polecanych obecnie kontrolerów – PMW 3325. Są to specjalne optyki tworzone pod kątem gier komputerowych. Cechują się bardzo dużą stabilnością przesyłu danych, a częstotliwość raportowania sięga 1 000Hz tłumaczy Grzegorz Kurek.

Myszki HIRO Aero V2 i Spider + są już dostępne u partnerów NTT System oraz w sklepie firmowym producenta sklep.ntt.pl. Cena detaliczna gryzoni wynosi 49 zł za Aero V2 oraz 100 zł za Spider +. Gwarancja producenta – 24 miesiące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *