MediaZapowiedzi TV

Drugi sezon „Ben 10” w Boomerangu

Już od 4 listopada dziesięcioletni Ben Tennyson pojawi się w Boomerangu z nowymi przygodami. Wyjątkowy chłopiec, posiadacz tajemniczego zegarka z kosmosu, jak zwykle zaskoczy najmłodszych niesamowitymi przemianami w kosmitów i mocami nie z tego świata!

 

 

 

 

Drużyna Tennysonów już tej jesieni powróci do Boomeranga! Widzów czeka premiera drugiego sezonu kreskówki, a w nim kapitalne transformacje, mnóstwo kosmicznych postaci, prehistoryczne stworzenia, nowoczesne maszyny oraz wiele epickich pojedynków.

Ben 10 wraz z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen wybiorą się w pełną przygód wakacyjną podróż swoim Gruchotem. Młody bohater będzie miał okazję poznać kolejne zaskakujące możliwości tajemniczego zegarka – Omnitrixa. Wszystko za sprawą jego przeciwników – Vilgaxa i Zombozo, którzy korzystając z hipnozy przejmą kontrolę nad niewinnymi obywatelami oraz spróbują doprowadzić do wielkiego wybuchu statku kosmicznego. Wszystko wskazuje na to, że bohaterską rodzinę czeka bardzo pracowity urlop.

Premiera drugiego sezonu serialu „Ben 10” już 4 listopada. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 19:30 w Boomerangu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *